0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Russia
Liga Pro
Oleg Popov
۳
۲
Roman Zelenskii
Finished
۰۰:۳۰
Vyacheslav Chernov
۰
۳
Oleg Popov
Finished
۰۱:۳۰
Roman Zelenskii
۳
۱
Vyacheslav Chernov
Finished
۰۳:۰۰
Vasilii Obukhov
۱
۳
Maksim Mameka
Finished
۰۰:۱۵
Aleksandr Fedorov
۱
۳
Nikita Bespalov
Finished
۰۲:۱۵
Sergey Martyukhin
۳
۰
Pavel Semeshin
Finished
۱۰:۱۵
Yuriy Krivenkiy
۳
۲
Andrei Khanevskii
Finished
۱۶:۳۰
Aleksandr Merezhko
۳
۲
Sergey Muslikov
Finished
۱۶:۳۰
Gleb Golovanov
۱
۳
Anton Skoblov
Finished
۱۷:۰۰
Andrei Khanevskii
۳
۱
Gleb Golovanov
Finished
۱۷:۳۰
Evgeny Anisimov
۰
۳
Maksim Mameka
Finished
۰۴:۱۵
Oleg Zyuganov
۳
۲
Vyacheslav Chernov
Finished
۰۴:۳۰
Pavel Semeshin
۲
۳
Yaroslav Troyanov
Finished
۰۸:۴۵
Sergey Morozov
۱
۳
Yaroslav Troyanov
Finished
۱۰:۴۵
Vladimir Vologzhanin
۱
۳
Mikhail Gusev
Finished
۱۷:۱۵
Aleksey Shershnev
۱
۳
Vladimir Slesarev
Finished
۰۰:۰۵
Vasilii Obukhov
۰
۳
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۰۱:۴۵
Aleksey Shershnev
۱
۳
Yuriy Lbov
Finished
۰۱:۴۵
Sergey Morozov
۳
۱
Pavel Semeshin
Finished
۰۹:۱۵
Andrey Doncenko
۲
۳
Eduard Tsvetkov
Finished
۰۹:۳۰
Igor Meteleshko
۲
۳
Orlov Oleg
Finished
۱۰:۳۰
Konstantin Olshakov
۳
۲
Egor Karabanov
Finished
۱۲:۴۵
Dmitry Tunitsin
۳
۲
Konstantin Olshakov
Finished
۱۴:۱۵
Evgeniy Ilyukhin
۱
۳
Oleg Kutuzov
Finished
۰۳:۴۵
Armen Pomazkov
۱
۳
Pavel Malakhov
Finished
۱۳:۵۰
Yuriy Lbov
۰
۳
Nikita Bespalov
Finished
۰۰:۴۵
Vladimir Slesarev
۳
۰
Aleksandr Fedorov
Finished
۰۱:۱۵
Oleg Zyuganov
۳
۰
Roman Zelenskii
Finished
۰۲:۰۰
Vladimir Slesarev
۳
۲
Yuriy Lbov
Finished
۰۲:۴۵
Oleg Popov
۳
۱
Oleg Zyuganov
Finished
۰۳:۳۰
Yuriy Lbov
۱
۳
Aleksandr Fedorov
Finished
۰۳:۴۵
Nikita Bespalov
۳
۰
Vladimir Slesarev
Finished
۰۴:۱۵
Aleksandr Fedorov
۲
۳
Aleksey Shershnev
Finished
۰۴:۴۵
Oleg Kutuzov
۳
۲
Vasilii Obukhov
Finished
۰۴:۴۵
Eduard Tsvetkov
۳
۱
Nikita Shchavelev
Finished
۰۸:۰۰
Evgeny Kalashnikov
۳
۱
Alexander Klavdenkov
Finished
۰۸:۱۵
Sergey Martyukhin
۱
۳
Sergey Morozov
Finished
۰۸:۱۵
Igor Meteleshko
۰
۳
Alexander Kolmin
Finished
۰۸:۳۰
Nikolay Agapov
۳
۲
Andrey Doncenko
Finished
۰۸:۳۰
Girevenkov Alik
۱
۳
Bazilevsky Vitaly
Finished
۰۸:۴۵
Nikita Shchavelev
۳
۰
Nikolay Agapov
Finished
۰۹:۰۰
Orlov Oleg
۳
۱
Oleg Borisovich Manuylov
Finished
۰۹:۰۰
Alexander Klavdenkov
۳
۱
Girevenkov Alik
Finished
۰۹:۱۵
Alexander Kolmin
۳
۲
Orlov Oleg
Finished
۰۹:۳۰
Yaroslav Troyanov
۰
۳
Sergey Martyukhin
Finished
۰۹:۴۵
Bazilevsky Vitaly
۳
۰
Evgeny Kalashnikov
Finished
۰۹:۴۵
Eduard Tsvetkov
۳
۱
Nikolay Agapov
Finished
۱۰:۰۰
Oleg Borisovich Manuylov
۳
۱
Igor Meteleshko
Finished
۱۰:۰۰
Evgeny Kalashnikov
۳
۱
Girevenkov Alik
Finished
۱۰:۱۵
Nikita Shchavelev
۳
۲
Andrey Doncenko
Finished
۱۰:۳۰
Alexander Klavdenkov
۳
۱
Bazilevsky Vitaly
Finished
۱۰:۴۵
Alexander Kolmin
۲
۳
Oleg Borisovich Manuylov
Finished
۱۱:۰۰
Armen Pomazkov
۳
۰
Sergei Safronov
Finished
۱۲:۰۰
Dmitry Tunitsin
۳
۰
Nikita Sadovskiy
Finished
۱۲:۱۵
Oleg Popov
۰
۳
Aleksandr Ivanovich Frolov
Finished
۱۲:۳۵
Sergei Safronov
۰
۳
Pavel Malakhov
Finished
۱۲:۵۰
Sergey Nikulin
۱
۳
Daniil Mikheev
Finished
۱۳:۰۰
Oleg Zyuganov
۲
۳
Oleg Popov
Finished
۱۳:۱۵
Nikita Sadovskiy
۲
۳
Konstantin Olshakov
Finished
۱۳:۱۵
Mikhail Margolin
۳
۰
Armen Pomazkov
Finished
۱۳:۳۰
Valeriy Akulin
۳
۱
Sergey Nikulin
Finished
۱۳:۳۰
Aleksandr Ivanovich Frolov
۱
۳
Yuriy Fedotov
Finished
۱۳:۳۵
Egor Karabanov
۳
۲
Dmitry Tunitsin
Finished
۱۳:۴۵
Daniil Mikheev
۰
۳
Lopatin Sergey
Finished
۱۴:۰۰
Sergei Safronov
۳
۲
Mikhail Margolin
Finished
۱۴:۳۰
Lopatin Sergey
۳
۲
Sergey Nikulin
Finished
۱۴:۳۰
Nikita Sadovskiy
۰
۳
Egor Karabanov
Finished
۱۴:۴۵
Dmitry Bogatov
۲
۳
Andrey Artemov
Finished
۱۶:۱۵
Mikhail Gusev
۲
۳
Alexander Alexeev
Finished
۱۶:۴۵
Evgeny Glazun
۱
۳
Ivan Bukhtiyarov
Finished
۱۶:۴۵
Alexander Alexeev
۱
۳
Aleksey Kazakov
Finished
۱۷:۴۵
Ivan Bukhtiyarov
۳
۲
Dmitry Bogatov
Finished
۱۷:۴۵
Anton Skoblov
۳
۲
Yuriy Krivenkiy
Finished
۱۸:۰۰
Yuriy Zaycev
۳
۰
Aleksandr Merezhko
Finished
۱۸:۰۰
Dmitry Bogatov
۳
۱
Evgeny Glazun
Finished
۱۸:۱۵
Aleksey Kazakov
۳
۰
Mikhail Gusev
Finished
۱۸:۱۵
Yuriy Krivenkiy
۱
۳
Gleb Golovanov
Finished
۱۸:۳۰
Vladimir Vologzhanin
۱
۳
Alexander Alexeev
Finished
۱۸:۴۵
Andrei Khanevskii
۳
۰
Anton Skoblov
Finished
۱۹:۰۰
Nikita Bespalov
-
-
Yuriy Lbov
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Nikita Sukharnikov
-
-
Andrey Shmakov
بازی شروع نشده است
۲۰:۱۵
Ivan Pandur
-
-
Evgeniy Ilyukhin
بازی شروع نشده است
۲۰:۱۵
Aleksandr Rakhmatov
-
-
Pavel Pinkovsky
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Gennadii Kondratev
-
-
Evgeniy Danilov
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Andrey Prokhorov
-
-
Polyakov Petr
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Igor Mekhasyuk
-
-
Denis Ivanov
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Konstantin Kochetkov
-
-
Vadim Georgievich Evlampiev
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Andrey Shmakov
-
-
Igor Mekhasyuk
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Evgeniy Ilyukhin
-
-
Andrey Prokhorov
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Pavel Pinkovsky
-
-
Konstantin Kochetkov
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Denis Ivanov
-
-
Nikita Sukharnikov
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Vadim Georgievich Evlampiev
-
-
Aleksandr Rakhmatov
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Ivan Pandur
-
-
Andrey Prokhorov
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Nikita Sukharnikov
-
-
Igor Mekhasyuk
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Yuriy Lbov
-
-
Murzakmatov Ernist
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Aleksandr Rakhmatov
-
-
Konstantin Kochetkov
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Andrey Shmakov
-
-
Denis Ivanov
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
Evgeniy Ilyukhin
-
-
Polyakov Petr
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
Pavel Pinkovsky
-
-
Vadim Georgievich Evlampiev
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
China
WTT Contender Taiyuan Women
Yi Xu
۳
۱
Swastika Ghosh
Finished
۰۷:۴۰
Chen Yi
۳
۱
Yee Lok Lam
Finished
۰۷:۴۰
Shuhan Fan
۳
۰
Jihee Jeon
Finished
۱۰:۰۰
Jian Zeng
۱
۳
Mima Ito
Finished
۱۰:۰۰
Yu-Jhun Li
۳
۰
Karen Lyne
Finished
۱۱:۱۰
Man Kuai
۱
۳
Chen Xingtong
Finished
۱۶:۲۵
Yake Li
۳
۰
Yangzi Liu
Finished
۰۸:۵۰
Miyuu Kihara
۳
۲
Ho Ching Lee
Finished
۱۰:۰۰
Wing Lam Ng
۳
۲
Jingyi Zhou
Finished
۱۵:۱۵
Xin Ru Wong
۰
۳
Miu Hirano
Finished
۱۱:۱۰
Miwa Harimoto
۳
۰
Weishan Liu
Finished
۱۳:۳۰
Yidi Wang
۳
۰
Yi-Ju Wang
Finished
۱۴:۰۵
Tianyi Qian
۳
۰
Daeun Lee
Finished
۱۵:۱۵
Xunyao Shi
۳
۰
Hoi Kem Doo
Finished
۱۵:۱۵
Chengzhu Zhu
۲
۳
Yiyun Yang
Finished
۱۵:۵۰
Qin Yuxuan
۳
۱
Feier Han
Finished
۱۵:۵۰
China
WTT Contender Taiyuan
Hiroto Shinozuka
۱
۳
Ruibo Wen
Finished
۰۸:۱۵
Yingbin Xu
۲
۳
Siu Hang Lam
Finished
۰۸:۵۰
Man Ho Kwan
۳
۱
Jing-Kai Hung
Finished
۰۹:۲۵
Cheng-Jui Kao
۳
۱
Kai Zhou
Finished
۰۸:۱۵
Sora Matsushima
۳
۱
Yan-Cheng Huang
Finished
۱۳:۳۰
Sangsu Lee
۳
۲
Peng Xiang
Finished
۱۴:۰۵
Daeseong Cho
۳
۱
Fei Xue
Finished
۰۸:۱۵
Quek Izaac
۱
۳
Yew En Koen Pang
Finished
۰۹:۲۵
Chun Ting Wong
۳
۱
Lin Gaoyuan
Finished
۱۴:۴۰
Baldwin Ho Wah Chan
۱
۳
Zhou Qihao
Finished
۱۴:۴۰
Zhe Yu Clarence Chew
۰
۳
Chih-Yuan Chuang
Finished
۰۸:۵۰
Jingkun Liang
۳
۰
Dingshuo Liu
Finished
۰۹:۲۵
Licen Yuan
۲
۳
Jinbao Ma
Finished
۱۳:۳۰
Mizuki Oikawa
۱
۳
Lin Shidong
Finished
۱۴:۰۵
Kwan To Yiu
۲
۳
Youzheng Huang
Finished
۱۴:۴۰
Seungmin Cho
۲
۳
Alexis Lebrun
Finished
۱۵:۵۰
Czech Republic
Pro League
Ladislav Zatecka
۲
۳
Plachy Jiri
Finished
۰۶:۰۰
Adolf Huttl
۲
۳
Jiri Stach
Finished
۱۰:۳۰
Petr Vicherek
۳
۱
Martin Biolek
Finished
۰۰:۰۰
Ladislav Svanda
۳
۱
Roman Laznicka
Finished
۰۰:۳۰
Jiri Ruzicka
۱
۳
Tomas Postelt
Finished
۱۷:۳۰
Mihail Trinta
۳
۲
Miroslav Barta
Finished
۰۱:۰۰
Antonin Kosprd
۳
۲
Petr Wejwoda
Finished
۱۳:۳۰
Michal Zahradka
۳
۲
Jiri Ruzicka
Finished
۱۶:۳۰
Rene Kowal
۲
۳
Radomir Revay
Finished
۱۷:۳۰
Ales Krejci
۰
۳
Radek Limbursky
Finished
۱۱:۳۰
Jaroslav Dorazka
۲
۳
Antonin Kosprd
Finished
۱۵:۰۰
Oldrich Vrtal
۲
۳
Radim Urbaniec
Finished
۱۷:۰۰
Michal Drastich
۳
۲
Antonin Kosprd
Finished
۱۷:۰۰
Vladan Brom
۳
۲
Jan Manhal Jnr
Finished
۱۷:۳۰
Jiri Nesnera
۳
۱
Turek Tomas
Finished
۱۸:۰۰
Pavel Stuchlik
۳
۲
Trojan Frantisek
Finished
۰۱:۰۰
Martin Huk
۳
۱
Michal Regner
Finished
۰۲:۰۰
Martin Sobisek
۲
۳
Jiri Louda
Finished
۰۲:۳۰
Plachy Jiri
۳
۲
Vladimir Cermak
Finished
۰۳:۰۰
Michal Regner
۳
۱
Martin Sobisek
Finished
۰۵:۳۰
Plachy Jiri
۳
۱
Frantisek Briza
Finished
۰۶:۳۰
Vladimir Cermak
۰
۳
Tomas Janata
Finished
۰۷:۰۰
Jaroslav Bresky
۳
۲
Daniel Kouble
Finished
۰۹:۳۰
Vladimir Havlicek
۳
۲
Kostal Marek
Finished
۱۰:۳۰
Vlastimil Pszczolka
۳
۰
Svatoslav Stempen
Finished
۱۱:۰۰
Vladimir Havlicek
۳
۰
Josef Belovsky
Finished
۱۲:۳۰
Kostal Marek
۳
۲
Julius Lazar
Finished
۱۳:۰۰
Michal Drastich
۳
۲
Jaroslav Dorazka
Finished
۱۴:۰۰
Oldrich Vrtal
۳
۲
Zbynek Pagac
Finished
۱۴:۳۰
Jan Mecl Jr.
۳
۱
Michal Zahradka
Finished
۱۶:۰۰
Milan Vrabec
۳
۱
Miroslav Klimenta
Finished
۰۰:۰۰
Martin Sychra
۲
۳
Miroslav Barta
Finished
۰۰:۰۰
Stepan Vyskocil
۳
۲
Miroslav Cyrus
Finished
۰۱:۰۰
Plachy Jiri
۰
۳
Frantisek Briza
Finished
۰۱:۳۰
Vladimir Cermak
۳
۱
Tomas Janata
Finished
۰۲:۰۰
Ladislav Zatecka
۱
۳
Tomas Janata
Finished
۰۳:۳۰
Jiri Louda
۱
۳
Denis Hofman
Finished
۰۶:۰۰
Martin Huk
۲
۳
Denis Hofman
Finished
۰۷:۰۰
Radek Limbursky
۱
۳
Jiri Neuman
Finished
۱۰:۰۰
Jiri Pozarsky
۱
۳
Ales Hlawatschke
Finished
۱۰:۰۰
Daniel Kouble
۰
۳
Jiri Pozarsky
Finished
۱۰:۳۰
Josef Belovsky
۱
۳
Julius Lazar
Finished
۱۱:۰۰
Jiri Neuman
۳
۰
Ales Krejci
Finished
۱۱:۰۰
Svatoslav Stempen
۳
۰
Jiri Stach
Finished
۱۱:۳۰
Jaroslav Bresky
۳
۲
Jiri Pozarsky
Finished
۱۱:۳۰
Daniel Kouble
۳
۲
Ales Hlawatschke
Finished
۱۲:۰۰
Jiri Vesely Sr.
۰
۳
Jiri Neuman
Finished
۱۲:۰۰
Miroslav Cyrus
۳
۰
Roman Laznicka
Finished
۰۰:۰۰
Denis Hofman
۳
۱
Martin Sobisek
Finished
۰۱:۳۰
Frantisek Briza
۰
۳
Ladislav Zatecka
Finished
۰۲:۳۰
Denis Hofman
۰
۳
Martin Huk
Finished
۰۳:۰۰
Jiri Louda
۱
۳
Michal Regner
Finished
۰۳:۳۰
Frantisek Briza
۱
۳
Vladimir Cermak
Finished
۰۴:۰۰
Martin Sobisek
۰
۳
Martin Huk
Finished
۰۴:۰۰
Michal Regner
۲
۳
Denis Hofman
Finished
۰۴:۳۰
Tomas Janata
۳
۲
Plachy Jiri
Finished
۰۴:۳۰
Vladimir Cermak
۳
۰
Ladislav Zatecka
Finished
۰۵:۰۰
Martin Huk
۳
۰
Jiri Louda
Finished
۰۵:۰۰
Tomas Janata
۱
۳
Frantisek Briza
Finished
۰۵:۳۰
Michal Regner
۳
۱
Jiri Louda
Finished
۰۶:۳۰
Svatoslav Stempen
۳
۲
Adolf Huttl
Finished
۰۹:۳۰
Ales Krejci
۳
۰
Jiri Vesely Sr.
Finished
۰۹:۳۰
Julius Lazar
۳
۰
Vladimir Havlicek
Finished
۰۹:۳۰
Kostal Marek
۳
۰
Josef Belovsky
Finished
۱۰:۰۰
Jiri Stach
۳
۲
Vlastimil Pszczolka
Finished
۱۰:۰۰
Jiri Vesely Sr.
۳
۲
Radek Limbursky
Finished
۱۰:۳۰
Ales Hlawatschke
۰
۳
Jaroslav Bresky
Finished
۱۱:۰۰
Julius Lazar
۱
۳
Kostal Marek
Finished
۱۱:۳۰
Adolf Huttl
۱
۳
Vlastimil Pszczolka
Finished
۱۲:۰۰
Vladimir Havlicek
۳
۰
Josef Belovsky
Finished
۱۲:۰۰
Ales Hlawatschke
۲
۳
Daniel Kouble
Finished
۱۲:۳۰
Jiri Stach
۲
۳
Adolf Huttl
inprogress
۱۲:۳۰
Vlastimil Pszczolka
۳
۰
Svatoslav Stempen
Finished
۱۳:۰۰
Jiri Neuman
۲
۳
Radek Limbursky
Finished
۱۳:۰۰
Jaroslav Bresky
۳
۲
Jiri Pozarsky
Finished
۱۳:۰۰
Patrik Marsalek
۰
۳
Oldrich Vrtal
Finished
۱۳:۳۰
Jiri Ruzicka
۱
۳
Michal Zahradka
Finished
۱۳:۳۰
Gunar Krauter
۳
۲
Marek Placek
Finished
۱۳:۳۰
Zbynek Pagac
۲
۳
Radim Urbaniec
Finished
۱۴:۰۰
Rostyslav Kliucuk
۳
۱
Jan Mecl Jr.
Finished
۱۴:۰۰
Jan Briska
۲
۳
Ladislav Janousek
Finished
۱۴:۰۰
Marek Placek
۰
۳
Jan Briska
Finished
۱۴:۳۰
Petr Wejwoda
۲
۳
Michal Drastich
Finished
۱۴:۳۰
Jan Mecl Jr.
۳
۰
Jiri Ruzicka
Finished
۱۴:۳۰
Michal Zahradka
۲
۳
Rostyslav Kliucuk
Finished
۱۵:۰۰
Ladislav Janousek
۳
۱
Gunar Krauter
Finished
۱۵:۰۰
Rostyslav Kliucuk
۳
۱
Jiri Ruzicka
Finished
۱۵:۳۰
Gunar Krauter
۲
۳
Jan Briska
Finished
۱۵:۳۰
Antonin Kosprd
۱
۳
Michal Drastich
Finished
۱۵:۳۰
Patrik Marsalek
۳
۱
Zbynek Pagac
Finished
۱۵:۳۰
Petr Wejwoda
۲
۳
Jaroslav Dorazka
Finished
۱۶:۰۰
Marek Placek
۰
۳
Ladislav Janousek
Finished
۱۶:۰۰
Gunar Krauter
۱
۳
Marek Placek
Finished
۱۶:۳۰
Ladislav Janousek
۱
۳
Jan Briska
Finished
۱۷:۰۰
Rostyslav Kliucuk
۳
۲
Jan Mecl Jr.
Finished
۱۷:۰۰
Michal Jezek
۳
۱
Denis Hofman
Finished
۱۷:۳۰
Jonas Rak
۱
۳
Antonin Baros
Finished
۱۸:۰۰
Ladislav Vosyka
۳
۰
Vitezslav Malina
Finished
۱۸:۰۰
Matous Klimenta
۱
۳
Rostyslav Kliucuk
Finished
۱۸:۰۰
Denis Hofman
۲
۳
Matous Klimenta
Finished
۱۸:۳۰
Jan Manhal Jnr
۰
۲
Ladislav Vosyka
inprogress
۱۸:۳۰
Radomir Revay
۲
۳
Jonas Rak
Finished
۱۸:۳۰
Tomas Postelt
۳
۲
Jiri Nesnera
Finished
۱۸:۳۰
Antonin Baros
۱
۳
Rene Kowal
Finished
۱۹:۰۰
Rostyslav Kliucuk
۳
۲
Michal Jezek
Finished
۱۹:۰۰
Turek Tomas
۳
۱
Jiri Ruzicka
Finished
۱۹:۰۰
Vitezslav Malina
۱
۳
Vladan Brom
Finished
۱۹:۰۰
Jiri Ruzicka
۳
۱
Jiri Nesnera
Finished
۱۹:۳۰
Rene Kowal
۳
۱
Jonas Rak
Finished
۱۹:۳۰
Vladan Brom
۳
۰
Ladislav Vosyka
Finished
۱۹:۳۰
Michal Jezek
۲
۳
Matous Klimenta
Finished
۱۹:۳۰
Europe
TT Elite Series
Jakub Kosowski
۳
۲
Lukasz Jarocki
Finished
۰۱:۲۵
Jakub Folwarski
۳
۱
Jan Zandecki
Finished
۱۴:۱۵
Kacper Slawinski
۱
۳
Mateusz Burkacki
Finished
۰۰:۱۵
Felkel Grzegorz
۱
۳
Artur Daniel
Finished
۰۱:۵۰
Josef Braun
۳
۰
Bartosz Czerwinski
Finished
۰۹:۱۰
Konrad Kulpa
۳
۱
Damian Wederlich
Finished
۱۱:۰۵
Konrad Kulpa
۳
۲
Marcin Jadczyk
Finished
۱۸:۴۰
Artur Daniel
۰
۳
Jakub Kosowski
Finished
۰۰:۱۰
Adrian Fabis
۲
۳
Tomasz Lojtek
Finished
۰۰:۴۰
Mateusz Burkacki
۲
۳
Mariusz Koczyba
Finished
۰۱:۵۰
Konrad Kulpa
۳
۰
Jan Zandecki
Finished
۰۹:۰۵
Bartosz Czerwinski
۱
۳
Felkel Grzegorz
Finished
۱۰:۰۰
Konrad Kulpa
۳
۰
Marcin Jadczyk
Finished
۱۳:۳۰
Artur Daniel
۱
۳
Petas Kacper
Finished
۱۳:۵۵
Marcin Jadczyk
۳
۲
Damian Wederlich
Finished
۱۶:۲۰
Jan Zandecki
۳
۱
Jakub Kosowski
Finished
۱۶:۴۵
Maciej Podsiadlo
۱
۳
Josef Braun
Finished
۱۸:۵۵
Jakub Folwarski
۲
۲
Marcin Jadczyk
inprogress
۱۹:۳۰
Felkel Grzegorz
۳
۰
Bartosz Czerwinski
Finished
۰۰:۳۵
Bartosz Czerwinski
۳
۲
Lukasz Jarocki
Finished
۰۲:۱۰
Adrian Fabis
۳
۲
Adam Kasperski
Finished
۰۲:۱۵
Adrian Fabis
۲
۳
Mateusz Burkacki
Finished
۰۳:۰۵
Rudomina Kamil
۳
۲
Michal Minda
Finished
۰۹:۲۵
Jakub Kosowski
۲
۳
Jan Zandecki
Finished
۱۰:۴۵
Artur Daniel
۲
۳
Josef Braun
Finished
۱۱:۱۰
Jakub Folwarski
۱
۳
Jakub Kosowski
Finished
۱۱:۳۰
Petas Kacper
۱
۳
Felkel Grzegorz
Finished
۱۲:۴۵
Karol Wisniewski
۱
۳
Bartosz Czerwinski
Finished
۱۵:۴۵
Konrad Kulpa
۳
۰
Jakub Folwarski
Finished
۱۵:۵۵
Bartosz Czerwinski
۰
۳
Josef Braun
Finished
۱۶:۵۵
Karol Wisniewski
۰
۳
Felkel Grzegorz
Finished
۱۷:۲۰
Petas Kacper
۳
۰
Maciej Podsiadlo
Finished
۱۷:۴۵
Jakub Folwarski
۲
۳
Jan Zandecki
Finished
۱۸:۲۰
Seroka Szymon
۳
۰
Krzysztof Kotyl
Finished
۰۰:۲۵
Adam Kasperski
۲
۳
Mariusz Koczyba
Finished
۰۱:۰۵
Kacper Slawinski
۳
۱
Tomasz Lojtek
Finished
۰۱:۲۵
Adam Kasperski
۰
۳
Mateusz Burkacki
Finished
۰۵:۵۵
Mateusz Burkacki
۳
۱
Blazej Szczepanek
Finished
۰۷:۰۵
Wisniewski Bartlomiej
۳
۱
Blazej Szczepanek
Finished
۰۷:۵۵
Rudomina Kamil
۲
۳
Krzysztof Kotyl
Finished
۰۸:۱۵
Artur Daniel
۳
۰
Felkel Grzegorz
Finished
۰۸:۲۰
Michal Minda
۱
۳
Mateusz Misiak
Finished
۰۸:۳۵
Jakub Folwarski
۳
۱
Damian Wederlich
Finished
۰۸:۴۰
Gerasimos Chatziligeroudis
۲
۳
Petas Kacper
Finished
۰۸:۴۵
Marcin Jadczyk
۳
۱
Damian Wederlich
Finished
۱۰:۲۰
Gerasimos Chatziligeroudis
۱
۳
Josef Braun
Finished
۱۲:۰۰
Gerasimos Chatziligeroudis
۰
۳
Bartosz Czerwinski
Finished
۱۳:۱۰
Konrad Kulpa
۳
۱
Damian Wederlich
Finished
۱۴:۴۰
Seroka Szymon
۰
۳
Filbrandt Tomasz
Finished
۱۵:۲۰
Adrian Spychala
۰
۳
Artur Daniel
Finished
۰۱:۰۰
Grzegorz Poliniewicz
۱
۳
Krzysztof Kapik
Finished
۰۱:۱۴
Iwasyszyn Wojciech
۰
۳
Grzegorz Poliniewicz
Finished
۰۲:۰۵
Krzysztof Kapik
۳
۰
Krzysztof Kotyl
Finished
۰۲:۲۵
Adrian Spychala
۰
۳
Jakub Kosowski
Finished
۰۲:۳۵
Kacper Slawinski
۳
۱
Blazej Szczepanek
Finished
۰۲:۴۰
Seroka Szymon
۳
۰
Grzegorz Poliniewicz
Finished
۰۲:۵۰
Wisniewski Bartlomiej
۳
۱
Adam Kasperski
Finished
۰۳:۳۰
Kacper Slawinski
۳
۱
Adrian Fabis
Finished
۰۳:۵۵
Adam Kasperski
۳
۲
Blazej Szczepanek
Finished
۰۴:۲۰
Wisniewski Bartlomiej
۱
۳
Mateusz Burkacki
Finished
۰۴:۴۵
Adrian Fabis
۲
۳
Blazej Szczepanek
Finished
۰۵:۰۵
Kacper Slawinski
۱
۳
Wisniewski Bartlomiej
Finished
۰۵:۳۰
Adrian Fabis
۰
۳
Wisniewski Bartlomiej
Finished
۰۶:۲۰
Kacper Slawinski
۰
۳
Adam Kasperski
Finished
۰۶:۴۰
Adrian Fabis
۰
۳
Adam Kasperski
Finished
۰۷:۳۰
Kacper Slawinski
۱
۳
Mateusz Burkacki
Finished
۰۸:۱۵
Jakub Kosowski
۰
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۰۹:۳۰
Artur Daniel
۳
۱
Gerasimos Chatziligeroudis
Finished
۰۹:۳۵
Krzysztof Kotyl
۰
۳
Mateusz Misiak
Finished
۰۹:۴۶
Jakub Folwarski
۳
۱
Konrad Kulpa
Finished
۰۹:۵۵
Josef Braun
۳
۱
Petas Kacper
Finished
۱۰:۲۵
Gerasimos Chatziligeroudis
۰
۳
Felkel Grzegorz
Finished
۱۰:۴۵
Bartosz Czerwinski
۰
۳
Petas Kacper
Finished
۱۱:۳۵
Marcin Jadczyk
۳
۱
Jan Zandecki
Finished
۱۱:۵۵
Konrad Kulpa
۳
۰
Jakub Kosowski
Finished
۱۲:۲۰
Artur Daniel
۳
۱
Bartosz Czerwinski
Finished
۱۲:۲۰
Jakub Folwarski
۳
۱
Marcin Jadczyk
Finished
۱۲:۴۰
Jan Zandecki
۳
۱
Damian Wederlich
Finished
۱۳:۰۵
Filbrandt Tomasz
۱
۳
Krzysztof Kapik
Finished
۱۳:۲۰
Josef Braun
۳
۱
Felkel Grzegorz
Finished
۱۳:۳۵
Jakub Kosowski
۰
۳
Damian Wederlich
Finished
۱۳:۵۵
Karol Wisniewski
۱
۳
Josef Braun
Finished
۱۴:۳۰
Filbrandt Tomasz
۳
۱
Michal Minda
Finished
۱۴:۳۵
Bartosz Czerwinski
۳
۲
Maciej Podsiadlo
Finished
۱۴:۵۵
Jakub Folwarski
۳
۰
Jakub Kosowski
Finished
۱۵:۰۵
Felkel Grzegorz
۲
۳
Petas Kacper
Finished
۱۵:۲۰
Jan Zandecki
۳
۱
Marcin Jadczyk
Finished
۱۵:۳۰
Krzysztof Kapik
۳
۰
Michal Minda
Finished
۱۵:۴۰
Petas Kacper
۳
۰
Josef Braun
Finished
۱۶:۱۰
Felkel Grzegorz
۳
۰
Maciej Podsiadlo
Finished
۱۶:۳۵
Jakub Folwarski
۳
۰
Damian Wederlich
Finished
۱۷:۰۵
Konrad Kulpa
۳
۱
Jan Zandecki
Finished
۱۷:۳۰
Marcin Jadczyk
۳
۱
Jakub Kosowski
Finished
۱۷:۵۵
Seroka Szymon
۳
۰
Michal Minda
Finished
۱۸:۰۵
Bartosz Czerwinski
۳
۲
Felkel Grzegorz
Finished
۱۸:۱۰
Karol Wisniewski
۰
۳
Petas Kacper
Finished
۱۸:۳۰
Jakub Kosowski
۱
۳
Damian Wederlich
Finished
۱۹:۰۵
Bartosz Czerwinski
۱
۳
Petas Kacper
Finished
۱۹:۲۰
Felkel Grzegorz
۰
۱
Josef Braun
inprogress
۱۹:۴۵
Jan Zandecki
-
-
Damian Wederlich
بازی شروع نشده است
۱۹:۵۵
Germany
Challenger Series
Miad Lotfijanabadi
۰
۳
Mykhailo Mosiuk
Finished
۱۱:۰۰
Miad Lotfijanabadi
۳
۲
Lars Maier
Finished
۱۲:۰۰
Lars Maier
۰
۳
Michael Engelhardt
Finished
۱۳:۰۰
Miad Lotfijanabadi
۲
۳
William Koehl
Finished
۱۷:۰۰
Lars Maier
۳
۲
Marco Stefanidis
Finished
۱۱:۳۰
Mykhailo Mosiuk
۲
۳
Marco Stefanidis
Finished
۱۲:۳۰
Miad Lotfijanabadi
۲
۳
Marco Stefanidis
Finished
۱۰:۰۰
Lars Maier
۰
۳
Mykhailo Mosiuk
Finished
۱۰:۳۰
Miad Lotfijanabadi
-
-
Siddharta Almeida
Finished
۱۳:۳۰
Mykhailo Mosiuk
۳
۱
William Koehl
Finished
۱۴:۰۰
Miad Lotfijanabadi
۳
۰
Michael Engelhardt
Finished
۱۵:۰۰
Lars Maier
۰
۳
William Koehl
Finished
۱۵:۳۰
Marco Stefanidis
۳
۲
Siddharta Almeida
Finished
۱۶:۳۵
Marco Stefanidis
-
-
Michael Engelhardt
Cancelled
۱۸:۰۰
Lars Maier
۰
۳
Siddharta Almeida
Finished
۱۹:۰۰
Marco Stefanidis
-
-
William Koehl
Cancelled
۱۹:۳۰
Mykhailo Mosiuk
۳
۰
Michael Engelhardt
Finished
۲۰:۳۰
Michael Engelhardt
-
-
William Koehl
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
China
WTT Contender Taiyuan Doubles
Huang Y./Chen Y.
۱
۳
Pang K./Quek I.
Finished
۱۷:۱۰
Cho S./MA J.
۲
۳
Chew Z.Y.C./Chua J.S.H.
Finished
۱۰:۳۵
Wong C./Ho K.
۳
۱
Kao C.-J./Chuang C.-Y.
Finished
۱۰:۳۵
Cho D./Lee S.S.
۱
۳
Chan B.H.W./Yiu K.T.
Finished
۱۰:۳۵
Choong J./Scheuer P.
۰
۳
Liang J./Wang C.
Finished
۱۱:۱۰
Lam S. H./Li H. M.
۰
۱
Xu Y./Yuan L.
Postponed
۱۶:۲۵
Choy C.K./Kwan M.H.
۰
۳
Hung J-K./Li Y. J.
Finished
۱۶:۲۵
China
WTT Contender Taiyuan Mixed Doubles
Chan B./Kong T. L.
۰
۳
Liu D./Wang T.
Finished
۰۷:۰۵
Shi X./Xue F.
۳
۱
Scheuer P./Ke T.
Finished
۰۶:۳۰
Kuai M./Lin S.
۳
۱
Zhou Q./Qian T.
Finished
۰۷:۴۰
Choong J./Lyne K.
۱
۳
Wong C.T./Doo H.K
Finished
۰۶:۳۰
Yuan L./Chen X.
۳
۱
Matsushima S./Harimoto M.
Finished
۰۶:۳۰
Chen Y./Feng Y.
۲
۳
Wong X.R./Pang Y.E.K.
Finished
۰۶:۳۰
NG W.L./Yiu K.T.
۰
۳
Lin G./Wang Y.
Finished
۰۶:۳۰
World
Ping Pong Point
Oleksandr Leonenko
۰
۳
Nikolay Ulyanchich
Finished
۱۷:۱۷
Volodymyr Andrievskiy
۳
۲
Goncharov Oleksandr
Finished
۰۸:۱۷
Skorokhod Sergiy
۰
۳
Volodymyr Kononikhin
Finished
۰۸:۴۷
Volodymyr Andrievskiy
۰
۳
Volodymyr Kononikhin
Finished
۰۹:۱۷
Skorokhod Sergiy
۳
۲
Goncharov Oleksandr
Finished
۰۹:۴۷
Volodymyr Andrievskiy
۱
۳
Skorokhod Sergiy
Finished
۱۰:۱۷
Volodymyr Kononikhin
۳
۱
Goncharov Oleksandr
Finished
۱۰:۴۷
Skorokhod Sergiy
۱
۳
Volodymyr Andrievskiy
Finished
۱۱:۱۷
Goncharov Oleksandr
۳
۱
Volodymyr Kononikhin
Finished
۱۱:۴۷
Goncharov Oleksandr
۳
۰
Skorokhod Sergiy
Finished
۱۲:۱۷
Volodymyr Kononikhin
۳
۱
Volodymyr Andrievskiy
Finished
۱۲:۴۷
Goncharov Oleksandr
۳
۰
Volodymyr Andrievskiy
Finished
۱۳:۱۷
Volodymyr Kononikhin
۲
۳
Skorokhod Sergiy
Finished
۱۳:۴۷
Ivan Gayday
۲
۳
Manko Viktor
Finished
۱۵:۱۷
Roiland Dmytro
۰
۳
Nikolay Ulyanchich
Finished
۱۵:۴۷
Oleksandr Leonenko
۳
۲
Manko Viktor
Finished
۱۶:۱۷
Ivan Gayday
۱
۳
Roiland Dmytro
Finished
۱۶:۴۷
Roiland Dmytro
۱
۳
Manko Viktor
Finished
۱۷:۴۷
Ivan Gayday
۳
۱
Nikolay Ulyanchich
Finished
۱۸:۱۷
Oleksandr Leonenko
۳
۲
Roiland Dmytro
Finished
۱۸:۴۷
Nikolay Ulyanchich
۱
۳
Manko Viktor
Finished
۱۹:۱۷
Oleksandr Leonenko
۰
۱
Ivan Gayday
inprogress
۱۹:۴۷
World
TT-CUP
Zapala Krzysztof
۳
۲
Marek Chybinski
Finished
۰۰:۰۰
Franciszek Jastrzebowski
۳
۲
Seweryn Nagorzanski
Finished
۰۰:۰۵
Marek Dlask
۲
۳
Jaroslav Brynych
Finished
۰۰:۱۰
Ales Sucharda
۳
۱
Jakub Rolik
Finished
۰۰:۲۰
Vaclav Nadvornik
۰
۳
Jachym Zacharda
Finished
۰۰:۲۵
Andrzej Krezel
۲
۳
Fabian Sikora
Finished
۰۰:۳۰
Adam Kral
۰
۳
Jakub Mach
Finished
۰۰:۴۰
Petr Vanek
۳
۲
Filip Nemec
Finished
۰۰:۵۵
Gola Blazej
۱
۳
Andrzej Krezel
Finished
۰۱:۱۰
Jaroslav Brynych
۲
۳
Marek Dlask
Finished
۰۱:۱۰
Vladimir Libovicky
۱
۳
Ales Sucharda
Finished
۰۱:۳۰
Jakub Mach
۰
۳
Adam Kral
Finished
۰۱:۴۰
Rich Dewitt
۳
۰
Shawn Chen
Finished
۰۲:۰۵
Zapala Krzysztof
۳
۰
Marek Chybinski
Finished
۰۲:۱۰
Vaclav Nadvornik
۳
۲
Petr Vanek
Finished
۰۲:۱۵
Mleczko Mateusz
۱
۳
Jerzy Kuzmicz
Finished
۰۳:۳۰
Benji Zhang
۱
۳
Shawn Chen
Finished
۰۳:۳۵
Rich Dewitt
۳
۰
Benji Zhang
Finished
۰۴:۰۵
Mleczko Mateusz
۰
۳
Lukasz Buklat
Finished
۰۴:۳۰
Morawski Piotr
۰
۳
Jerzy Kuzmicz
Finished
۰۵:۰۰
Shawn Chen
۳
۱
Benji Zhang
Finished
۰۵:۱۰
Mleczko Mateusz
۱
۳
Morawski Piotr
Finished
۰۵:۳۰
Emil Michalski
۳
۱
Lukasz Buklat
Finished
۰۶:۰۰
Mleczko Mateusz
۱
۳
Emil Michalski
Finished
۰۶:۳۰
Lukasz Buklat
۲
۳
Jerzy Kuzmicz
Finished
۰۷:۰۰
Jan Masternak
۳
۲
Damian Bucko
Finished
۰۹:۰۰
Arvi Tammoja
۲
۳
Eduard Pukkonen
Finished
۰۹:۱۵
Dawid Pelczar
۰
۳
Stapor Rafal
Finished
۰۹:۳۰
Michal Lysakowski
۳
۰
Adam Gdula
Finished
۰۹:۳۵
Johannes Kant
۳
۲
Dmitri Famin
Finished
۰۹:۴۵
Jan Spiegel
۲
۳
David Mutl
Finished
۰۹:۵۰
Marek Chybinski
۰
۳
Damian Bucko
Finished
۱۰:۰۰
Maciej Kolek
۳
۲
Gola Pawel
Finished
۱۰:۰۵
Ahlstrom Stefan
۳
۰
Jose A. Tejuelo
Finished
۱۰:۱۰
Arvi Tammoja
۲
۳
Dmitri Famin
Finished
۱۰:۱۵
Vojtech Hruska
۳
۲
Zdenek Bulin
Finished
۱۰:۲۰
Zdenek Dusek
۰
۳
Tomas Krejci
Finished
۱۰:۲۵
Stapor Rafal
۳
۰
Gala Bartlomiej
Finished
۱۰:۳۰
Michal Lysakowski
۲
۳
Gola Pawel
Finished
۱۰:۳۵
Manuel Coro
۳
۰
Jose A. Tejuelo
Finished
۱۰:۴۰
Eduard Pukkonen
۲
۳
Johannes Kant
Finished
۱۰:۴۵
Jan Spiegel
۳
۱
Zdenek Bulin
Finished
۱۰:۵۰
Jan Trefny
۲
۳
Andrei Knazik
Finished
۱۰:۵۵
Jan Masternak
۲
۳
Dawid Pelczar
Finished
۱۱:۰۰
Adam Gdula
۳
۲
Maciej Kolek
Finished
۱۱:۰۵
Arvi Tammoja
۳
۲
Johannes Kant
Finished
۱۱:۱۵
David Mutl
۲
۳
Vojtech Hruska
Finished
۱۱:۲۰
Zdenek Dusek
۱
۳
Andrei Knazik
Finished
۱۱:۲۵
Marek Chybinski
۲
۳
Stapor Rafal
Finished
۱۱:۳۰
Michal Lysakowski
۱
۳
Maciej Kolek
Finished
۱۱:۳۵
Manuel Coro
۱
۲
Ahlstrom Stefan
Finished
۱۱:۴۰
Dmitri Famin
۳
۱
Eduard Pukkonen
Finished
۱۱:۴۵
Jan Spiegel
۳
۰
Vojtech Hruska
Finished
۱۱:۵۰
Tomas Krejci
۲
۳
Jan Trefny
Finished
۱۱:۵۵
Dawid Pelczar
۳
۱
Damian Bucko
Finished
۱۲:۰۰
Gola Pawel
۱
۳
Adam Gdula
Finished
۱۲:۰۵
Eduard Pukkonen
۲
۳
Arvi Tammoja
Finished
۱۲:۲۰
Zdenek Bulin
۳
۲
David Mutl
Finished
۱۲:۲۰
Zdenek Dusek
۱
۳
Jan Trefny
Finished
۱۲:۲۵
Jan Masternak
۳
۲
Gala Bartlomiej
Finished
۱۲:۳۰
Gola Pawel
۳
۰
Michal Lysakowski
Finished
۱۲:۴۵
Johannes Kant
۳
۱
Dmitri Famin
Finished
۱۲:۵۰
Andrei Knazik
۳
۱
Tomas Krejci
Finished
۱۲:۵۵
Zdenek Bulin
۳
۱
David Mutl
Finished
۱۳:۰۰
Marek Chybinski
۰
۳
Dawid Pelczar
Finished
۱۳:۰۰
Adam Gdula
۳
۰
Maciej Kolek
Finished
۱۳:۱۵
Ahlstrom Stefan
۰
۳
Manuel Coro
Finished
۱۳:۲۵
Jan Masternak
۰
۳
Stapor Rafal
Finished
۱۳:۳۰
Jan Spiegel
۰
۳
Vojtech Hruska
Finished
۱۳:۳۰
Tomas Krejci
۳
۱
Zdenek Dusek
Finished
۱۳:۳۰
Jakub Rolik
۰
۳
Tomas Rein
Finished
۱۳:۵۰
Damian Bucko
۳
۰
Gala Bartlomiej
Finished
۱۴:۰۰
Vladimir Libovicky
۰
۳
Leska Vojtech
Finished
۱۴:۲۰
Radek Muller
۲
۳
Jan Trefny
Finished
۱۴:۲۵
Marek Chybinski
۲
۳
Jan Masternak
Finished
۱۴:۳۰
Jakub Rolik
۳
۲
Leska Vojtech
Finished
۱۴:۵۰
Bohuslav Budik
۲
۳
Andrei Knazik
Finished
۱۴:۵۵
Dawid Pelczar
۳
۰
Gala Bartlomiej
Finished
۱۵:۰۰
Tomas Rein
۱
۳
Vladimir Libovicky
Finished
۱۵:۲۰
Radek Muller
۳
۰
Andrei Knazik
Finished
۱۵:۲۵
Stapor Rafal
۳
۱
Damian Bucko
Finished
۱۵:۳۰
Jakub Rolik
۳
۱
Vladimir Libovicky
Finished
۱۵:۵۰
Jan Trefny
۱
۳
Bohuslav Budik
Finished
۱۵:۵۵
Gala Bartlomiej
۳
۰
Marek Chybinski
Finished
۱۶:۰۰
Franciszek Jastrzebowski
۱
۳
Tomasz Witkowski
Finished
۱۶:۰۵
Leska Vojtech
۱
۳
Tomas Rein
Finished
۱۶:۲۰
Radek Muller
۲
۳
Bohuslav Budik
Finished
۱۶:۲۵
Jan Masternak
۱
۳
Damian Bucko
Finished
۱۶:۳۰
Wiekiera Arkadiusz
۳
۱
Tomasz Witkowski
Finished
۱۶:۳۵
Andrei Knazik
۱
۳
Jan Trefny
Finished
۱۶:۵۵
Leska Vojtech
۳
۱
Vladimir Libovicky
Finished
۱۶:۵۵
Stapor Rafal
۳
۱
Dawid Pelczar
Finished
۱۷:۰۰
Mateusz Michta
۲
۳
Denys Kovtanyuk
Finished
۱۷:۰۵
Tomas Rein
۳
۱
Jakub Rolik
Finished
۱۷:۲۵
Szostak Michal
۳
۲
Gracjan Rokita
Finished
۱۷:۳۰
Radek Muller
۲
۳
Andrei Knazik
Finished
۱۷:۳۵
Tomasz Stachera
۱
۳
Mateusz Michta
Finished
۱۷:۳۵
Radek Zeman
۳
۰
Jaroslav Sprongl
Finished
۱۷:۵۰
Matachowski Bartosz
۰
۳
Fabian Sikora
Finished
۱۸:۰۰
Franciszek Jastrzebowski
۱
۳
Tomasz Stachera
Finished
۱۸:۰۵
Bohuslav Budik
۲
۳
Jan Trefny
Finished
۱۸:۰۵
Pavel Verner
۳
۱
Adam Kral
Finished
۱۸:۱۰
Leon Jose Garcia
۳
۲
Francisco Cascales
Finished
۱۸:۱۰
Svoboda Vladimir
۱
۳
David Nosek
Finished
۱۸:۲۰
Marek Kulisek
۳
۲
Ondrej Fiklik
Finished
۱۸:۲۵
Szostak Michal
۱
۳
Fabian Sikora
Finished
۱۸:۳۰
Wiekiera Arkadiusz
۱
۳
Mateusz Michta
Finished
۱۸:۳۵
Martin Vodnansky
۲
۳
Pistora Josef
Finished
۱۸:۴۰
Radek Zeman
۲
۳
David Nosek
Finished
۱۸:۵۰
Vaclav Nadvornik
۳
۲
Hejda Vaclav Sr.
Finished
۱۸:۵۵
Michal Bracha
۳
۲
Gracjan Rokita
Finished
۱۹:۰۰
Tomasz Stachera
۳
۲
Tomasz Witkowski
Finished
۱۹:۰۵
Sanchez Juan A
۲
۳
Leon Jose Garcia
Finished
۱۹:۱۰
Pavel Verner
۰
۳
Pistora Josef
Finished
۱۹:۱۰
Jaroslav Sprongl
۲
۳
Svoboda Vladimir
Finished
۱۹:۲۰
Marek Kulisek
۱
۳
Hejda Vaclav Sr.
Finished
۱۹:۲۵
Ucinski Rafal
۱
۳
Michal Bracha
Finished
۱۹:۳۰
Adam Kral
۳
۰
Martin Vodnansky
Finished
۱۹:۴۰
Radek Zeman
۰
۰
Svoboda Vladimir
inprogress
۱۹:۵۰
Ondrej Fiklik
-
-
Vaclav Nadvornik
بازی شروع نشده است
۱۹:۵۵
Czech Republic
TT Star Series
Miguel Nunez Tapia
۳
۱
Martin Olejnik
Finished
۰۰:۰۰
David Prusa
۱
۳
Martin Baechler
Finished
۰۰:۳۰
Petr David
۱
۳
Daniel Kosiba
Finished
۰۱:۰۰
Tomas Konecny
۱
۳
Michal Benes
Finished
۰۹:۳۰
Hampus Soderlund
۰
۳
Laurens Devos
Finished
۱۰:۰۰
David Reitspies
۳
۰
Alvaro Gainza
Finished
۱۰:۳۰
Barry Berben
۱
۳
Dmitrij Prokopcov
Finished
۱۱:۰۰
Tomas Konecny
۲
۳
Laurens Devos
Finished
۱۱:۳۰
Hampus Soderlund
۱
۳
David Reitspies
Finished
۱۲:۰۰
Barry Berben
۰
۳
Michal Benes
Finished
۱۲:۳۰
Tomas Konecny
۳
۰
David Reitspies
Finished
۱۳:۳۰
Barry Berben
۳
۲
Laurens Devos
Finished
۱۴:۰۰
Michal Benes
۰
۳
Dmitrij Prokopcov
Finished
۱۴:۳۰
Hampus Soderlund
۳
۰
Alvaro Gainza
Finished
۱۵:۰۰
Laurens Devos
۳
۰
Tomas Konecny
Finished
۱۶:۰۰
Mike Hollo
۱
۳
Martin Olejnik
Finished
۱۷:۳۰
Miguel Nunez Tapia
۲
۳
Petr David
Finished
۱۸:۰۰
David Prusa
۳
۱
Daniel Kosiba
Finished
۱۸:۳۰
Jakub Kleprlik
۱
۳
Martin Baechler
Finished
۱۹:۰۰
Belarus
Liga Pro
Alexandr Kerner
۳
۲
Brutskii Vladislav
Finished
۰۹:۰۰
Vladimir Chilek
۳
۰
Alexandr Kerner
Finished
۰۹:۳۰
Vladimir Chilek
۱
۳
Brutskii Vladislav
Finished
۱۱:۰۵
Bokovoi Iurii Gennadevich
۳
۰
Sergei Gus
Finished
۱۲:۳۵
Sergei Gus
۳
۰
Vladislav Pashkevich
Finished
۱۳:۳۰
Bokovoi Iurii Gennadevich
۰
۳
Vladislav Pashkevich
Finished
۱۴:۳۰
Aleksei Kulagin
۳
۰
Kiriil Skochelenkov
Finished
۱۶:۳۰
Petr Puzanov
۳
۱
Vladimir Koshel
Finished
۱۷:۰۰
Kiriil Skochelenkov
۲
۳
Petr Puzanov
Finished
۱۷:۳۰
Vladimir Koshel
۱
۳
Aleksei Kulagin
Finished
۱۸:۰۰
Aleksei Kulagin
۳
۰
Petr Puzanov
Finished
۱۸:۳۰
Kiriil Skochelenkov
۱
۳
Vladimir Koshel
Finished
۱۹:۰۰
Brazil
WTT Contender Rio de Janeiro, Mixed Doubles
Karlsson K./Kallberg C.
۳
۰
Yang T-Y./Chien T-C.
Finished
۱۹:۳۰
Harimoto T./Hayata H.
۱
۱
Chitale D. P./Shah M. U.
inprogress
۱۹:۳۰
Tanaka Y./Nagasaki M.
۲
۰
Iizuka L.K./Watanabe L.
inprogress
۱۹:۳۰
Desai H./Selvakumar S.
۲
۱
Aceves A.C/Madrid M.
inprogress
۱۹:۳۰
Akkuzu C./Lutz C.
-
-
Lim J./Shin Y.
بازی شروع نشده است
۱۹:۵۰
Pistej L./Balazova B.
-
-
Ishiy V./Takahashi B.
بازی شروع نشده است
۱۹:۵۰
Strassburger V./Turrini R.
-
-
Robles A./Xiao M.
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۵
Takahashi G./Teodoro G.
-
-
Poret T./Guisnel O.
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۵
Brazil
WTT Contender Rio de Janeiro Women
Hyowon Suh
-
-
Jieni Shao
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۰
Hsing-Yin Liu
-
-
Hitomi Sato
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۰
Nina Mittelham
-
-
Franziska Schreiner
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Honoka Hashimoto
-
-
Kim Nayeong
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Fu Yu
-
-
Christina Kallberg
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Barbora Balazova
-
-
Altinkaya Sibel
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Sabine Winter
-
-
Eunhye Lee
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۵
Xiaona Shan
-
-
Bruna Alexandre
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۵
Brazil
WTT Contender Rio de Janeiro
Edward Ly
-
-
Benedek Olah
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۰
Brian Afanador
-
-
Matteo Mutti
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۰
Jules Rolland
-
-
Harmeet Desai
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Eric Jouti
-
-
Ricardo Walther
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Jaehyun An
-
-
Joao Monteiro
بازی شروع نشده است
۲۱:۵۰
Luka Mladenovic
-
-
Marcos Madrid
بازی شروع نشده است
۲۱:۵۰
Jonghoon Lim
-
-
Junsung Oh
بازی شروع نشده است
۲۲:۲۵
Leonardo Kenzo Iizuka
-
-
Can Akkuzu
بازی شروع نشده است
۲۲:۲۵
Brazil
WTT Contender Rio de Janeiro, Women Doubles
Nagasaki M./Mori S.
-
-
Shan X./Winter S.
بازی شروع نشده است
۲۱:۵۰
Strassburger V./Watanabe L.
-
-
Shiray K.A.S./Sarda M.A.
بازی شروع نشده است
۲۲:۲۵
Lutz Ca./Lutz Ch.
-
-
Chien T.C./Cheng H.T.
بازی شروع نشده است
۲۲:۲۵