0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Spain
La Liga
Real Madrid
-
-
FC Barcelona
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Alaves
-
-
Atletico Madrid
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Getafe
۱
۱
Real Sociedad
Finished
۱۵:۳۰
Union Deportiva Almeria
۰
۰
Villarreal CF
inprogress
۱۷:۴۵
England
FA Cup
Coventry City FC
-
-
Manchester United
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
England
Premier League
Aston Villa
۰
۰
Bournemouth AFC
inprogress
۱۷:۳۰
Everton
۲
۰
Nottingham Forest
inprogress
۱۶:۰۰
Crystal Palace FC
۲
۰
West Ham United
inprogress
۱۷:۳۰
France
Ligue 1
Paris Saint-Germain FC
-
-
Olympique Lyonnais
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
OSC Lille
۱
۰
Racing Club Strasbourg
inprogress
۱۶:۳۰
Stade Brestois 29
-
-
AS Monaco
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۵
FC Toulouse
-
-
Olympique Marseille
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Stade de Reims
۰
۱
Montpellier HSC
inprogress
۱۶:۳۰
Le Havre AC
۰
۱
FC Metz
inprogress
۱۶:۳۰
Turkey
Super Lig
Galatasaray SK
-
-
Pendikspor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Antalyaspor
-
-
Hatayspor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Gazisehir Gaziantep FK
-
-
Kasimpasa SK
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Istanbul Basaksehir FK
۲
۰
Caykur Rizespor
Finished
۱۴:۰۰
Iran
Pro League
Malavan
۱
۰
Sepahan
inprogress
۱۷:۰۰
Zob Ahan
۰
۰
Aluminium Arak
inprogress
۱۶:۳۰
Germany
Bundesliga
Borussia Dortmund
-
-
Bayer 04 Leverkusen
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
SV Werder Bremen
۱
۰
VfB Stuttgart
inprogress
۱۷:۰۰
SC Freiburg
-
-
1. FSV Mainz 05
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Portugal
Primeira Liga
Sporting Clube de Portugal
-
-
Vitoria Guimaraes
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Casa Pia Atletico
-
-
FC Porto
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Famalicao
-
-
Portimonense
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Chaves
-
-
Estoril Praia
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Russia
Premier League
FK Zenit St. Petersburg
۱
۰
Gazovik Orenburg
inprogress
۱۶:۴۵
Nizhny Novgorod
۱
۴
FK Dinamo Moscow
Finished
۱۴:۳۰
FC Rostov
-
-
FK Spartak Moscow
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
PFK Sochi
-
-
FC Ural Yekaterinburg
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
Italy
Serie A
Torino FC
۰
۰
Frosinone
inprogress
۱۶:۳۰
Salernitana
-
-
AC Fiorentina
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
SSD Monza 1912
-
-
Atalanta Bergamo
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Sassuolo
۰
۳
Lecce
Finished
۱۴:۰۰
Netherlands
KNVB Cup
Feyenoord Rotterdam
-
-
NEC Nijmegen
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
United States
MLS
Columbus Crew
۲
۲
Portland Timbers
Finished
۰۳:۰۰
Los Angeles FC
۲
۲
New York Red Bull
Finished
۰۶:۰۰
Chicago Fire
۰
۴
Real Salt Lake
Finished
۰۴:۰۰
Sporting Kansas City
۳
۳
Saint Louis City SC
Finished
۰۴:۰۰
Houston Dynamo
۰
۱
Austin FC
Finished
۰۴:۰۰
Seattle Sounders
۰
۲
Vancouver Whitecaps
Finished
۰۶:۰۰
New York City FC
۲
۰
D.C. United (Washington)
Finished
۰۳:۰۰
Atlanta United
۱
۲
FC Cincinnati
Finished
۰۳:۰۰
Montreal Impact
۲
۲
Orlando City SC
Finished
۰۳:۰۰
Toronto FC
۱
۰
New England Revolution
Finished
۰۳:۰۰
Colorado Rapids
۲
۱
FC Dallas
Finished
۰۵:۰۰
Inter Miami CF
۳
۱
Nashville SC
Finished
۰۳:۰۰
Mexico
LIGA MX
Pumas UNAM
۲
۱
Club America
Finished
۰۶:۴۰
Leon
۲
۰
CF Rayados de Monterrey
Finished
۰۲:۳۰
Santos Laguna Mexico
۰
۲
Pachuca CF
Finished
۰۴:۳۵
Club Tigres de la UANL
۵
۲
Necaxa
Finished
۰۴:۳۵
CD Chivas de Guadalajara
۲
۰
Gallos Blancos Queretaro
Finished
۰۴:۳۵
Scotland
Scottish FA Cup
Glasgow Rangers FC
۱
۰
Hearts Of Midlothian FC
inprogress
۱۷:۳۰
Japan
J League
FC Tokyo
۱
۲
Machida Zelvia
Finished
۰۹:۳۰
Nagoya Grampus Eight
۲
۱
Cerezo Osaka
Finished
۰۹:۳۰
Australia
A-League
Perth Glory
۳
۴
Western United
Finished
۱۰:۳۰
Iran
Azadegan League
Mes Sungun Varzaghan Fsc
۰
۰
Naft Masjed Soleyman
inprogress
۱۷:۱۵
Ario Eslamshahr
۱
۰
Damash Gilan
inprogress
۱۷:۰۰
Republic of Korea
K-League 1
Daegu FC
۰
۰
Daejeon Citizen
Finished
۱۱:۰۰
Gangwon FC
۴
۱
Incheon United FC
Finished
۰۸:۳۰
Brazil
Serie A
Gremio Porto Alegrense RS
۱
۰
Cuiaba MT
Finished
۰۱:۰۰
Bragantino Red Bull
۱
۰
Corinthians Paulista
Finished
۰۱:۰۰
Atletico Mineiro
۳
۰
Cruzeiro MG
Finished
۰۳:۳۰
Palmeiras
-
-
Flamengo RJ
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Atletico Paranaense
-
-
Internacional RS
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Vitoria BA
-
-
EC Bahia
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Spain
LaLiga 2
RCD Espanyol
۱
۱
FC Andorra
Finished
۱۵:۳۰
Eibar
۰
۰
Alcorcon
inprogress
۱۷:۴۵
Eldense
۰
۰
Albacete Balompie
inprogress
۱۷:۴۵
CD Mirandes
-
-
Burgos CF
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
United Arab Emirates
UAE Pro League
Shabab Al Ahli Dubai
-
-
Ittihad Kalba
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Al Sharjah SCC
-
-
Al Jazira
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Al Bataeh
۰
۰
Al-Nasr
inprogress
۱۷:۳۰
Al Khaleej Khor Fakkan
۱
۱
Baniyas FC
inprogress
۱۷:۳۰
Wales
Premier League
The New Saints FC
۰
۰
Connah's Quay Nomads
inprogress
۱۶:۴۵
Cardiff Metropolitan University F.C.
۰
۲
Newtown AFC
inprogress
۱۶:۴۵
Penybont
۱
۰
Haverfordwest County
inprogress
۱۶:۴۵
Colwyn Bay
۰
۰
Barry Town FC
inprogress
۱۶:۴۵
Aberystwyth Town FC
۱
۰
Pontypridd Town
inprogress
۱۶:۴۵
Caernarfon Town FC
۱
۱
Bala Town
inprogress
۱۶:۴۵
Paraguay
Primera Division
Libertad Asuncion
۲
۰
Sportivo Trinidense
Finished
۰۳:۳۰
Sportivo Ameliano
۲
۰
General Caballero JLM
Finished
۰۱:۰۰
Brazil
Serie B
Ceara SC CE
۱
۱
Goias EC
Finished
۰۰:۳۰
Denmark
Superliga
FC Copenhagen
۰
۰
Silkeborg IF
inprogress
۱۷:۳۰
Viborg FF
۲
۱
Lyngby BK
Finished
۱۵:۳۰
Brondby I.F.
-
-
FC Midtjylland
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Hvidovre IF
۲
۱
Vejle Boldklub
Finished
۱۵:۳۰
Honduras
Liga Nacional
CD Marathon
۱
۰
Real Espana
Finished
۰۰:۳۰
CD Real Sociedad
۲
۱
Vida
Finished
۰۲:۴۵
Genesis Huracan
۰
۰
Olancho FC
Finished
۰۵:۰۰
Chile
Primera Division
Universidad Catolica
۰
۱
Colo Colo
Finished
۰۱:۰۰
Coquimbo Unido
۲
۰
O'Higgins
Finished
۰۴:۰۰
Huachipato
-
-
Deportes Iquique
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Palestino Santiago
-
-
Universidad de Chile
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Australia
NPL Queensland
Brisbane Olympic FC
۰
۰
Gold Coast United
Finished
۱۰:۰۰
Rochedale Rovers
۱
۵
Brisbane Roar U21
Finished
۰۹:۴۵
South America
South American Championship Women U20
Venezuela U20 (W)
۱
۰
Chile U20 (W)
Finished
۰۰:۳۰
Brazil U20 (W)
۱
۲
Colombia U20 (W)
Finished
۰۳:۰۰
Czech Republic
1. Liga
SK Slavia Praha
۰
۱
SK Sigma Olomouc
inprogress
۱۶:۳۰
Pardubice
۱
۲
FK Mlada Boleslav
inprogress
۱۶:۳۰
FC Slovan Liberec
۰
۰
FC Hradec Kralove
inprogress
۱۶:۳۰
FC Slovacko
-
-
FC Viktoria Plzen
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Brazil
Amapaense
Trem AP
۱
۱
Santos FC AP
Finished
۰۰:۳۰
Australia
NPL New South Wales
Wollongong Wolves FC
۳
۲
Sydney FC NPL
Finished
۰۸:۳۰
Apia Leichhardt Tigers
۳
۲
Rockdale Ilinden FC
Finished
۱۰:۰۰
Sydney Olympic FC
۲
۱
NWS Spirit FC
Finished
۰۸:۳۰
Western Sydney Wanderers NPL
۳
۰
Blacktown City FC
Finished
۰۸:۳۰
Sydney United
۳
۲
Marconi Stallions
Finished
۰۸:۳۰
Ukraine
Premier League
Veres Rivne
۱
۱
SC Dnipro-1
Finished
۱۳:۳۰
PFK Oleksandria
۱
۲
LNZ Cherkasy
inprogress
۱۶:۰۰
Bolivia
Liga de Futbol Profesional Boliviano
Universitario De Vinto
۰
۱
The Strongest La Paz
Finished
۰۱:۰۰
England
Super League Women
Manchester United (W)
۲
۲
Tottenham (W)
Finished
۱۴:۳۰
Manchester City (W)
۳
۰
West Ham United (W)
inprogress
۱۶:۴۵
Arsenal (W)
۱
۰
Leicester (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Panama
LPF
Herrera FC
۰
۱
San Francisco FC
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Universitario
۲
۱
Veraguas FC
Finished
۰۲:۴۵
CD Plaza Amador
۰
۳
Tauro F.C.
Finished
۰۵:۰۰
Czech Republic
3. Liga
Bohemians 1905 B
۳
۳
Taborsko B
Finished
۱۱:۴۵
FK Teplice B
۲
۳
FK Usti nad Labem
Finished
۱۲:۳۰
FK Chlumec
۰
۰
FK Banik Most - Sous
Finished
۱۱:۴۵
Dukla Prague B
۰
۶
Slavia Prague B
Finished
۱۱:۴۵
Slovan Liberec B
۳
۱
Jablonec B
Finished
۱۱:۴۵
Viktoria Plzen B
۳
۰
FK Admira Praha
Finished
۱۲:۰۰
Hradec Kralove B
۲
۰
Mlada Boleslav B
Finished
۱۱:۴۵
SK Sokol Brozany
-
-
TJ Sokol Zivanice
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Povltavska FA
-
-
Loko Vltavin
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
United States
USL Championship
Phoenix Rising
۱
۳
Pittsburgh Riverhounds
Finished
۰۶:۰۰
Tampa Bay Rowdies
۱
۱
El Paso Locomotive FC
Finished
۰۳:۰۰
Hartford Athletic
۱
۳
San Antonio FC
Finished
۰۰:۳۰
Las Vegas Lights
۱
۲
Rhode Island
Finished
۰۳:۳۰
Memphis 901 FC
۱
۲
Monterey Bay
Finished
۰۳:۳۰
Orange County SC
۰
۲
Sacramento Republic FC
Finished
۰۵:۳۰
Miami FC
۰
۱
Birmingham Legion FC
Finished
۰۲:۳۰
Tulsa Roughnecks FC
۱
۴
Charleston Battery
Finished
۰۱:۳۰
North Carolina
۲
۳
New Mexico United
Finished
۰۲:۳۰
Colorado Springs Switchbacks FC
۱
۱
Indy Eleven
Finished
۰۳:۳۰
Peru
Liga 1 - Apertura
Carlos A. Mannucci
۲
۰
Utc de Cajamarca
Finished
۰۰:۰۰
Asociacion Deportiva Tarma
۱
۰
Universidad Cesar Vallejo
Finished
۰۰:۰۰
Sporting Cristal Lima
-
-
Cusco FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Atletico Grau
-
-
FBC Melgar Arequipa
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Australia
NPL New South Wales Women
Sydney University FC (W)
۲
۳
Apia Leichhardt Tigers (W)
Finished
۱۰:۳۰
Macarthur Rams (W)
۱
۳
Blacktown Spartans (W)
Finished
۱۰:۳۰
Gladesville Ravens (W)
۲
۳
Northern Tigers (W)
Finished
۱۰:۴۰
UNSW FC (W)
۱
۰
NWS Spirit (W)
Finished
۱۰:۳۰
Manly United FC (W)
۳
۰
Sydney Olympic (W)
Finished
۱۰:۳۰
Bulls Northbridge FC Academy (W)
۰
۳
Illawarra Stingrays (W)
Finished
۱۰:۱۰
FNSW Institute (W)
۵
۰
Emerging Jets (W)
Finished
۰۲:۳۰
Germany
2. Bundesliga
Hannover 96
۱
۲
FC St. Pauli
Finished
۱۵:۰۰
FC Hansa Rostock
۰
۲
1.FC Magdeburg
Finished
۱۵:۰۰
Karlsruher SC
۳
۲
Hertha BSC Berlin
Finished
۱۵:۰۰
Greece
Super League
Lamia 1964
۰
۰
Panathinaikos
inprogress
۱۷:۳۰
Aris Thessaloniki
-
-
AEK Athens
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Olympiakos Piraeus FC
-
-
FC PAOK Thessaloniki
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Panserraikos
۲
۱
Pas Giannina
Finished
۱۵:۳۰
Argentina
Copa De la Liga Profesional
Estudiantes de la Plata
۳
۰
Barracas Central
Finished
۰۱:۰۰
Godoy Cruz
۱
۲
Velez Sarsfield
Finished
۰۴:۰۰
Australia
NPL South Australia
Adelaide United U21
۲
۱
South Adelaide
Finished
۰۹:۰۰
Chile
Segunda Division
Trasandino Los Andes
۱
۲
CSD San Antonio Unido
Finished
۰۱:۰۰
Deportes Rengo
-
-
Concon National
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
El Salvador
Primera Division
Municipal Limeno
۰
۰
C.D. FAS
Finished
۰۴:۳۰
CD Luis Angel Firpo
۱
۱
AD Isidro Metapan
Finished
۰۴:۳۰
Colombia
Primera A
Alianza Valledupar
۲
۱
CD Jaguares de Cordoba
Finished
۰۵:۰۰
CD Junior de Barranquilla
۱
۰
Once Caldas
Finished
۰۲:۴۰
Deportivo Pereira
۱
۲
Club Deportivo Los Millonarios
Finished
۰۰:۳۰
Independiente Santa Fe
-
-
America de Cali
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Japan
J2 League
Renofa Yamaguchi
۱
۲
Mito HollyHock
Finished
۰۸:۳۰
Jef United Ichihara Chiba
۱
۲
Blaublitz Akita
Finished
۰۸:۳۰
Oita Trinita
۰
۲
Iwaki SC
Finished
۰۸:۳۰
Kagoshima United
۲
۱
Tochigi SC
Finished
۰۸:۳۰
V-Varen Nagasaki
۱
۰
Yokohama FC
Finished
۰۸:۳۰
China
FA Cup
Qingdao Elite United
۱
۰
Hubei Istar F.C.
Finished
۱۰:۰۰
Qujing Yibu
۱
۵
Guangxi Hengchen
Finished
۱۱:۰۰
Fuzhou Changle Jingangtui
۰
۴
Hunan Xiangtao
Finished
۱۰:۰۰
Shanghai Shenshui
۱
۲
Haikou Mingcheng
Finished
۱۰:۳۰
Croatia
HNL
HNK Rijeka
-
-
NK Gorica
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
NK Lokomotiva Zagreb
-
-
GNK Dinamo Zagreb
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Switzerland
Super League
FC Winterthur
-
-
BSC Young Boys Bern
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
FC Luzern
-
-
FC Basel
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
FC Zurich
-
-
FC St. Gallen
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
China
Super League Women
Zhejiang Hangzhou (W)
۱
۰
Jiangsu Suning (W)
Finished
۱۰:۳۰
Changchun Dazhong (W)
۳
۱
Yongchuan Chashan (W)
Finished
۱۰:۳۰
Guangdong Meizhou Hakka (W)
۰
۰
Beijing Phoenix (W)
Finished
۱۰:۳۰
Belgium
First Division A - Championship Group
Cercle Brugge KSV
۰
۱
Royal Antwerp FC
Finished
۱۵:۰۰
Union St.-Gilloise
-
-
Club Brugge KV
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Chile
Primera B
Rangers de Talca
۰
۰
Santiago Morning
Finished
۰۴:۰۰
Hong Kong
Premier League
North District FC
۳
۲
Resources Capital FC
Finished
۱۰:۳۰
HK U23
۰
۶
Eastern Sports Club
Finished
۱۰:۳۰
Venezuela
Liga FUTVE
Club Deportivo Internacional de Barinas
۱
۰
Monagas SC
Finished
۰۲:۳۰
Deportivo La Guaira
۱
۰
Deportivo Tachira FC
Finished
۰۲:۳۰
Colombia
Liga Femenina
CD Real Santander (W)
۱
۳
La Equidad (W)
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Cali (W)
۱
۰
Independiente Santa Fe (W)
Finished
۰۰:۰۰
Millonarios (W)
۱
۱
Cucuta Deportivo (W)
Finished
۰۲:۳۰
Deportivo Pereira (W)
۱
۲
Llaneros (W)
Finished
۰۳:۰۰
Republic of Korea
K-League 2
Ansan Greeners
۱
۲
Gimpo Citizen
Finished
۰۸:۳۰
Gyeongnam FC
۲
۱
Seoul E-Land FC
Finished
۱۱:۰۰
FC Anyang
۱
۳
Suwon Samsung Bluewings
Finished
۰۸:۳۰
Chungnam Asan
۱
۱
Jeonnam Dragons
Finished
۱۱:۰۰
Morocco
Botola Pro
FAR Rabat
-
-
Maghreb de Fes
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Renaissance Zemamra
-
-
Raja Casablanca
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Union Sportive de Touarga
-
-
Jeunesse Sportive Soualem
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Japan
WE League Women
Omiya Ardija Ventus (W)
۰
۰
JEF United Ichihara Chiba (W)
Finished
۰۹:۳۰
Albirex Niigata (W)
۴
۱
AC Nagano Parceiro (W)
Finished
۰۷:۳۰
Elfen Saitama (W)
۲
۱
Sanfrecce Hiroshima (W)
Finished
۰۸:۳۰
Nojima Stella KS (W)
۰
۳
Inac Kobe Leonessa (W)
Finished
۰۸:۳۰
Cerezo Osaka Sakai (W)
۱
۱
NTV Beleza (W)
Finished
۰۷:۰۰
Mynavi Sendai Ladies (W)
۰
۳
Urawa Red Diamonds (W)
Finished
۰۷:۳۰
Hong Kong
2nd Division
Wofoo Social Enterprises
۰
۰
Tung Sing
Finished
۱۱:۰۰
Kwun Tong
۰
۰
Tuen Mun SA
Finished
۱۱:۰۰
Sun Hei SC
۱
۱
Wing Go FC
Finished
۱۳:۰۰
Lucky Mile
۲
۱
Yau Tsim Mong
Finished
۱۲:۱۵
Leaper Metro Gallery FC
-
-
Kwong Wah
Cancelled
۰۹:۰۰
Kwai Tsing
۰
۰
Chelsea SS HK
Interrupted
۰۹:۰۰
Germany
Bundesliga U19
1. FC Heidenheim U19
۴
۰
FSV Mainz 05 U19
Finished
۱۲:۰۰
Wuppertaler SV U19
۱
۰
Bayer Leverkusen U19
Finished
۱۲:۳۰
Bayern Munich U19
۰
۱
FC Ingolstadt 04 U19
Finished
۱۲:۳۰
1 FC Union Berlin U19
۳
۰
Hamburger SV U19
Finished
۱۵:۳۰
VfL Bochum U19
۱
۰
Fortuna Dusseldorf U19
Finished
۱۲:۳۰
Dynamo Dresden U19
۳
۱
VfL Osnabrück U19
Finished
۱۲:۳۰
Thailand
Thai League 1
Nakhon Pathom United
۱
۲
Bangkok United
Finished
۱۵:۳۰
Muang Thong United
۲
۱
Lamphun Warrior FC
Finished
۱۴:۰۰
Prachuap FC
۲
۱
Sukhothai FC
Finished
۱۴:۳۰
Costa Rica
Primera Division
LD Alajuelense
۲
۲
Deportivo Saprissa
Finished
۰۵:۳۰
Municipal Perez Zeledon
۱
۱
AD Municipal Grecia
Finished
۰۱:۳۰
Czech Republic
4. Liga
Pribram B
۰
۱
Aritma Praha
Finished
۱۱:۳۰
Zbrojovka Brno B
۰
۱
FC Velke Mezirici
Finished
۱۱:۴۵
MFK Havirov
۰
۰
Jesenik
Cancelled
۱۱:۴۵
Domazlice B
۳
۲
FK Banik Sokolov
Finished
۱۲:۰۰
Tatran Vsechovice
-
-
FC Strani
inprogress
۱۷:۳۰
FK Jindrichuv Hradec
۰
۰
SK Klatovy
inprogress
۱۷:۳۰
Zdar nad Sazavou
۰
۰
Havlickuv Brod
inprogress
۱۷:۳۰
FK Kozlovice
۰
۰
SK Batov
inprogress
۱۷:۳۰
SSK Bilovec
۰
۰
FK Bohumin
inprogress
۱۷:۳۰
Slavoj TKZ Polna
۱
۰
Breclav
inprogress
۱۷:۳۰
Japan
Nadeshiko League Women
NGU Nagoya FC (W)
۱
۰
Gunma White Star (W)
Finished
۰۷:۳۰
Speranza Takatsuki FC (W)
۱
۰
AS Harima Albion (W)
Finished
۰۷:۳۰
FC Seagulls Yokohama (W)
۱
۰
Nittaida Nippon (W)
Finished
۰۷:۳۰
Setagaya Sfida (W)
۲
۰
Ehime FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Orca Kamogawa FC (W)
۲
۱
Iga Kunoichi (W)
Finished
۰۷:۳۰
Shizuoka SSU Bonita (W)
۰
۴
Viamaterras Miyazaki (W)
Finished
۰۹:۳۰
Brazil
Paulista Serie A4
SKA Brasil
۰
۰
AA Francana
Finished
۰۲:۰۰
Panama
Liga Prom
CD Bocas Junior
۱
۱
Mario Mendez FC
Finished
۰۲:۳۰
CD Arabe Unido Reserves
۰
۲
Aguilas UP
Finished
۰۰:۰۰
Ciex Sports Academy
۲
۰
UMECIT Reserves
Finished
۰۴:۳۰
Sporting San Miguelito Reserves
۲
۱
Champions FC Academy
Finished
۰۴:۳۰
Alianza Panama Reserves
۱
۳
Panama City FC
Finished
۰۴:۳۰
Nicaragua
Liga de Ascenso
San Judas Bambinos
۱
۲
AD America
Finished
۰۰:۳۰
CD Junior de Managua
۱
۲
Deportivo Masaya
Finished
۰۲:۳۰
Brazil
Paulista Serie A3
Atletico Votuporanguense SP
۱
۰
Desportivo Brasil
Finished
۰۰:۳۰
EC Sao Bernardo
۱
۱
Gremio Prudente
inprogress
۱۶:۳۰
Colombia
Primera B
Atletico Cali F.C.
۰
۱
Deportes Quindio
Finished
۰۰:۰۰
Atletico Huila
۲
۰
Barranquilla FC
Finished
۰۰:۰۰
Mexico
Liga TDP
Delfines de Abasolo
۰
۰
Atletico Leones
Finished
۰۱:۳۰
FC San Jose del Arenal
۱
۱
Guerreros DD
Finished
۰۱:۳۰
Inter Playa del Carmen II
۰
۲
Felinos 48
Finished
۰۰:۳۰
Mons Calpe SC Yucatan
۰
۱
Progreso FC
Finished
۰۰:۳۰
SK Sport Street Soccer
۱
۰
Bombarderos de Tecamac FC
Finished
۰۱:۳۰
United States
MLS Next Pro League
San Jose Earthquakes II
۱
۰
Austin FC II
Finished
۰۵:۳۰
Huntsville City FC
۰
۱
Chattanooga FC
Finished
۰۳:۳۰
Australia
NPL ACT
Gungahlin United FC
۳
۲
Canberra Olympic
Finished
۰۸:۳۰
Yoogali SC
۰
۲
Monaro Panthers FC
Finished
۰۶:۴۵
Indonesia
Liga 1
Madura United F.C.
۲
۰
PSM Makassar
Finished
۱۱:۳۰
Barito Putra
۲
۲
Persija Jakarta
Finished
۱۵:۳۰
Pusamania Borneo FC
۱
۲
Arema Malang
Finished
۱۵:۳۰
Ethiopia
Ethiopia Higher League
Kolfie Keranio
۱
۱
Yirga Chefe Bunna
inprogress
۱۶:۳۰
Addis Ababa Ketema
۰
۱
Halaba City
Finished
۰۹:۳۰
Turkey
2. Lig - White Group
Beyoglu Yeni Carsi FK
۰
۲
Vanspor FK
Finished
۱۵:۳۰
Kirsehir Belediye Spor
۳
۳
Kirklarelispor
Finished
۱۵:۳۰
1928 Bucaspor
۱
۲
Kasimpasa Erokspor
Finished
۱۵:۳۰
Ankara Demirspor
۲
۱
Diyarbekirspor Kulubu
Finished
۱۵:۳۰
Bursaspor
۰
۳
Afjet Afyonspor
Finished
۱۵:۳۰
Altinordu SK
۲
۰
Yeni Mersin Idmanyurdu
Finished
۱۵:۳۰
Adiyaman FK
۲
۲
1461 Trabzonspor
Finished
۱۵:۳۰
Nazilli Belediyespor Aydin
۱
۳
Karacabey Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
Serik Belediyespor
۱
۰
Zonguldak Komurspor
Finished
۱۵:۳۰
Faroe Islands
Premier League
Víkingur Gota
۰
۰
B36 Torshavn
inprogress
۱۷:۳۰
07 Vestur Sorvagur
۰
۰
Skala IF
inprogress
۱۷:۳۰
IF Fuglafjordur
-
-
NSI Runavík
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Spain
Primera Division Women
Valencia (W)
۱
۰
Real Sociedad (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Villarreal (W)
۱
۲
Sevilla FC (W)
Finished
۱۵:۳۰
Atletico Madrid (W)
۵
۱
Real Betis (W)
Finished
۱۳:۳۰
Armenia
Premier League
Pyunik Yerevan
۲
۲
FC Ararat-Armenia
Finished
۱۵:۳۰
Chile
Primera Division Women
Santiago Morning (W)
۵
۰
Palestino (W)
Finished
۰۰:۰۰
Union Espanola (W)
۰
۱
Colo Colo (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Republic of Korea
K3 League
Gyeongju Korea H&N Power
۲
۰
Mokpo City
Finished
۰۹:۳۰
Changwon City
۲
۰
Yangpyeong FC
Finished
۰۹:۳۰
Hwaseong FC
۱
۴
Pocheon Citizens FC
Finished
۰۸:۳۰
Gangneung City
۰
۰
Yeoju Citizen FC
Finished
۰۸:۳۰
Australia
A-League Women
Central Coast Mariners (W)
۰
۱
Sydney FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Newcastle Jets (W)
۰
۳
Melbourne City FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Fiji
Premier League
Navua FC
۱
۰
Tailevu Naitasiri
Finished
۰۶:۳۰
Nasinu
۱
۳
Labasa
Finished
۰۵:۰۰
Brazil
Gaucho 2
GE Gloria
۲
۱
Uniao Frederiquense
Finished
۰۱:۳۰
Sport Clube Gaucho
۰
۰
EC Veranópolis Recreativo Cultural
inprogress
۱۷:۳۰
S.E.R.C. Brasil Farroupilha RS
-
-
Passo Fundo
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Moldova
Divizia Nationala
FC Sheriff Tiraspol
۳
۰
Dacia Buiucani
Finished
۱۵:۳۰
FC Zimbru Chisinau
-
-
FC Milsami Orhei
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Turkey
1. Lig
Bodrumspor
۲
۱
Sanliurfaspor
Finished
۱۴:۰۰
Corum Belediyespor
۱
۰
Adanaspor FK
inprogress
۱۶:۳۰
Genclerbirligi SK
۱
۰
Erzurumspor FK
inprogress
۱۶:۳۰
Sakaryaspor
-
-
Keciorengucu Ankara
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Poland
IV Liga
Termalica BB Nieciecza II
۲
۱
LKS Orzel Ryczow
Finished
۱۲:۳۰
GKS Arka Pawlow
۰
۰
KS Moravia Morawica
inprogress
۱۷:۳۰
Austria
2. Liga
Grazer AK 1902
۳
۱
SKN St. Polten
Finished
۱۲:۰۰
Czech Republic
FNL
FK Viktoria Zizkov
۳
۱
MKF Chrudim
Finished
۱۱:۴۵
SK Slovan Varnsdorf
-
-
Prostejov
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SK Hanacka Slavia Kromeriz
-
-
AC Dukla Praha
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FC Vysocina Jihlava
-
-
Sparta Prague B
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SFC Opava
-
-
FC Graffin Vlasim
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
China
Jia League
Dalian Zhixing
۲
۰
Yanbian Longding
Finished
۱۱:۰۰
Foshan Nanshi FC
۰
۴
Chongqing Tongliang Long
Finished
۱۱:۰۰
Nanjing Fengfan
۲
۲
Suzhou Dongwu
Finished
۱۵:۰۰
Guangzhou FC
-
-
Wuxi Wugou
Abandoned
۱۵:۰۰
Romania
Liga 2 Championship Group
CSC 1599 Selimbar
۱
۲
FC Unirea 2004 Slobozia
Finished
۱۱:۳۰
FC Buzau
۱
۰
FC Csikszereda Miercurea Ciuc
Finished
۱۴:۰۰
Australia
Queensland Premier League 3
North Brisbane
۱
۲
University of Queensland
Finished
۱۰:۳۰
Redcliffe Dolphins
۰
۰
Brisbane Knights
Cancelled
۱۰:۳۰
Republic of Korea
K-4 League
Jeonbuk Motors II
۲
۳
Chungju Citizen
Finished
۰۸:۳۰
Daejeon Hana Citizen II
۳
۱
Namyangju Citizen
Finished
۱۰:۳۰
Jeonju Citizen
۲
۰
Geoje Citizen FC
Finished
۰۹:۳۰
United States
NWSL
Kansas City Current (W)
۵
۲
Bay FC (W)
Finished
۰۳:۰۰
Portland Thorns (W)
۴
۱
Houston Dash (W)
Finished
۰۵:۳۰
Racing Louisville FC (W)
۵
۱
Utah Royals (W)
Finished
۰۰:۳۰
Uruguay
Primera Division
Deportivo Maldonado
۱
۲
Miramar Misiones
Finished
۰۳:۰۰
Club Atletico River Plate
-
-
CA Progreso Montevideo
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Club Nacional de Montevideo
۶
۲
Rampla Juniors
Finished
۰۰:۳۰
Centro Atletico Fenix
-
-
Montevideo Wanderers
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Mexico
Liga Premier Serie A, Group 2
Aguacateros de Periban
۰
۲
Racing FC Porto Palmeiras
Finished
۰۱:۳۰
Irapuato FC
۱
۱
Escorpiones FC
Finished
۰۴:۳۰
Pioneros De Cancun
۳
۰
Club Atletico San Juan de Aragon
Finished
۰۰:۳۰
Spain
Primera Federacion, Group 2
U.D. Melilla
۲
۰
Merida
Finished
۱۳:۳۰
Ceuta
۲
۱
CD Atletico Baleares
Finished
۱۳:۳۰
Granada B
۵
۰
San Fernando Club Deportivo
Finished
۱۳:۳۰
Malaga CF
۰
۰
Real Murcia
Finished
۱۳:۳۰
UD Ibiza Eivissa
۰
۱
Atletico Madrid B
Finished
۱۳:۳۰
Linares Deportivo
-
-
Castellon
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
CF Intercity
-
-
Cordoba
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Ireland
Leinster Senior League
Crumlin United FC
۱
۱
St Mochtas
Finished
۱۴:۳۰
Lucan United
۲
۱
Tolka Rovers AFC
Finished
۱۳:۳۰
Maynooth University FC
۱
۳
Kilbarrack United
Finished
۱۵:۳۰
Bangor Celtic FC
۲
۱
Killester Donnycarney FC
Finished
۱۳:۳۰
Bluebell United
۲
۱
Wayside Celtic FC
Finished
۱۴:۱۵
Netherlands
Eredivisie Women
FC Utrecht (W)
۲
۲
FC Twente 1965 (W)
Finished
۱۳:۴۵
Excelsior (W)
۲
۴
Fortuna Sittard (W)
Finished
۱۳:۴۵
ADO Den Haag (W)
۲
۱
Feyenoord (W)
Finished
۱۳:۴۵
Kenya
Super League
Mulembe United
۱
۱
Dimba Patriots FC
Finished
۱۳:۳۰
Rainbow SC
۱
۰
Nairobi United
Finished
۱۵:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 5
CP San Cristobal
۱
۰
CF Peralada
Finished
۱۳:۳۰
AE Prat
۰
۰
Reus FC Reddis
Finished
۱۳:۳۰
Fundacio Esportiva Grama
۲
۰
Pobla de Mafumet CF
Finished
۱۳:۱۵
UE Castelldefels
۱
۲
Vilafranca
Finished
۱۳:۳۰
CE L'Hospitalet
۱
۰
FC L'escala
Finished
۱۴:۰۰
UE Olot
-
-
UE Tona
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
CF Badalona
-
-
CF Montanesa
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Mongolia
Premier League
FC Selenge Press Falcons
۲
۱
Khoromkhon Klub
Finished
۱۱:۴۵
FC Ulaanbaatar
۵
۱
Deren
Finished
۱۴:۴۵
Brazil
Campeonato Roraimense
Nautico RR
۱
۱
Monte Roraima RR
Finished
۰۲:۰۰
United States
USL League One
Richmond Kickers
۰
۲
Spokane Velocity FC
Finished
۰۱:۳۰
Chattanooga Red Wolves
۱
۱
Northern Colorado Hailstorm FC
Finished
۰۳:۰۰
China
Super League
Henan FC
۱
۰
Qingdao Hainiu
Finished
۱۴:۳۰
Meizhou Hakka
-
-
Shanghai Port FC
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۵
Beijing Guoan FC
۴
۱
Qingdao West Coast FC
Finished
۱۵:۳۰
Azerbaijan
Premier League
Kapaz
۱
۲
Sabah
inprogress
۱۶:۰۰
Kenya
Premier League
Ulinzi Stars
۰
۱
Tusker FC
Finished
۱۵:۳۰
Gor Mahia
۱
۰
AFC Leopards
Finished
۱۵:۳۰
Muranga Seal
۰
۰
Muhoroni Youth FC
Finished
۱۵:۳۰
Serbia
U19 League
Vodovac U19
۳
۱
Graficar Beograd U19
Finished
۱۲:۳۰
FK Vojvodina U19
۲
۱
FK Zemun U19
Finished
۱۲:۳۰
FK Partizan Belgrade U19
۳
۱
FK Radnicki 1923 Kragujevac U19
Finished
۱۴:۳۰
FK Brodarac U19
۲
۰
FK Novi Pazar U19
Finished
۱۴:۳۰
FK Radnicki Nis U19
۲
۰
FK Radnicki Novi Belgrad U19
Finished
۱۴:۳۰
Crvena Zvezda U19
۱
۰
Cukaricki U19
inprogress
۱۷:۳۰
Greece
Super League Women
AEK Athens (W)
۱
۱
AO Rea (W)
Finished
۱۲:۳۰
Asteras Tripolis (W)
۱
۱
OFI (W)
Finished
۱۴:۰۰
FC PAOK Thessaloniki (W)
۲
۱
Nees Atromitou 2018 (W)
Finished
۱۵:۳۰
Larissa (W)
۰
۰
Trikala 2011 (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Hong Kong
3rd Division
Konter
۳
۰
Fukien Athletic Club
Finished
۰۹:۰۰
KCDRSC
۰
۰
Tsuen Wan
Cancelled
۰۹:۰۰
Japan
J3 League
Fukushima United FC
۱
۲
Omiya Ardija
Finished
۰۷:۳۰
Vanraure Hachnohe FC
۰
۰
Giravanz Kitakyushu
Finished
۰۷:۳۰
Brazil
Serie C
SER Caxias
۰
۴
Athletic Club MG
Finished
۰۲:۰۰
Ypiranga RS
۳
۱
CS Alagoano AL
Finished
۰۲:۰۰
Slovakia
U19 Liga
AS Trencin U19
۲
۲
Spartak Trnava U19
Finished
۱۲:۳۰
FC Tatran Presov U19
۲
۲
Slovan Bratislava U19
Finished
۱۲:۳۰
MFK Zemplin Michalovce U19
۴
۰
Dunajska Streda U19
Finished
۱۲:۳۰
Kazakhstan
Premier League
FC Astana
۲
۲
Tobol Kostanay
Finished
۱۵:۰۰
Zhetysu Taldykorgan
۰
۰
FC Shakhter Karagandy
inprogress
۱۷:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 2
Arenas Club de Getxo
۲
۲
Zaragoza B (Deportivo Aragon)
Finished
۱۳:۳۰
CD Brea
۰
۲
Utebo
Finished
۱۳:۳۰
CD Tudelano
-
-
Izarra
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
CD Calahorra
-
-
Valle de Egues
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SD Gernika Club
-
-
UD Logrones
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Barakaldo
-
-
Deportivo Alaves B
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 10
Coria CF
۱
۰
Xerez CD
Finished
۱۳:۳۰
CD Gerena
۰
۰
Sevilla FC C
Finished
۱۳:۰۰
Xerez Deportivo FC
-
-
CD Cabecense
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Ayamonte CF
-
-
Cordoba B
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Hungary
NB III
Vasas SC II
۲
۰
Martfui LSE
Finished
۱۲:۳۰
Puskas Academy II
۰
۰
Komarom VSE
Finished
۱۲:۳۰
Szeged-Csanad Grosics II
۳
۰
Dabas FC
Finished
۱۲:۳۰
Debreceni VSC II
۰
۲
FC Ujpest II
Finished
۱۲:۳۰
Gyirmot SE II
۲
۰
SC Sopron
Finished
۱۲:۳۰
Tiszaujvaros
-
-
Hatvan
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Budaorsi SC
-
-
Gyori ETO FC II
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Dorogi FC
-
-
Veszprem FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Karcagi SE
-
-
Salgotarjani
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Thailand
Thai League 4
Look Isan FC
۱
۲
Dome FC
Finished
۱۲:۳۰
Austria
Landesliga
WAF Brigittenau
۴
۳
SV Wienerberger
Finished
۱۲:۰۰
Australia
NPL ACT Women
Canberra Croatia (W)
۲
۵
Belconnen United (W)
Finished
۰۸:۰۰
Australian National University FC (W)
۱
۱
Tuggeranong United (W)
Finished
۰۸:۳۰
Chile
Tercera Division
Chimbarongo FC
۲
۱
Iberia
Finished
۰۰:۰۰
Argentina
Primera Nacional
Colon de Santa Fe
۰
۰
Temperley
Finished
۰۱:۳۵
Talleres Remedios Escalada
۱
۰
Tristan Suarez
Finished
۰۲:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 4
CA Antoniano
۰
۰
CD Estepona
Finished
۱۲:۳۰
La Union CF
۰
۰
Manchego Ciudad Real CF
Finished
۱۳:۰۰
Real Betis B
۰
۰
Aguilas FC
Finished
۱۳:۰۰
Velez CF
۰
۱
Sevilla Atletico
Finished
۱۳:۳۰
UCAM Murcia
۲
۰
CD San Roque de Lepe
Finished
۱۳:۳۰
FC Cartagena II
-
-
Cadiz B
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Orihuela
-
-
Real Balompedica Linense
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Hong Kong
1st Division
Yuen Long FC
۲
۴
Wing Yee Ft
Finished
۱۱:۰۰
Kowloon City
۰
۰
Citizen AA
Cancelled
۱۱:۰۰
Hoi King
-
-
Sha Tin
Finished
۰۹:۰۰
Eastern District
۰
۰
Wong Tai Sin
Finished
۰۹:۰۰
Central & Western
-
-
South China FC
Abandoned
۱۱:۰۰
Sai Kung
۰
۰
3 Sing FC
Abandoned
۱۳:۰۰
Austria
2. Landesliga
SV Rothenthurn
۴
۲
Sv Admira Villach
Finished
۱۲:۰۰
SV Strass
۳
۱
SK Werndorf
Finished
۱۲:۰۰
Australia
Queensland Premier League
SWQ Thunder
۰
۱
St. George Willawong FC
Finished
۰۸:۰۰
Uganda
Super League Women
Wakiso Hills (W)
۱
۰
She Maroons FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
Kampala Queens (W)
۲
۲
Makerere University (W)
Finished
۱۰:۳۰
Lady Doves FC (W)
۱
۰
Asubo Gafford (W)
Finished
۱۰:۳۰
Rines SS WFC (W)
۲
۲
Uganda Martyrs (W)
Finished
۱۰:۳۰
Poland
Youth League
Zaglebie Lubin U19
۰
۱
MZKS Arka Gdynia 1929 U19
Finished
۱۲:۳۰
KS Gornik Zabrze U19
۱
۳
Rakow Czestochowa U19
Finished
۱۳:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 13
Union Molinense CF 2020
۰
۱
Deportiva Minera
Finished
۱۳:۰۰
CD Bullense
-
-
Alcantarilla FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
CD Plus Ultra
۲
۲
CD Cieza
Finished
۱۳:۳۰
UCAM Murcia CF B
۰
۰
Montecasillas FC
inprogress
۱۷:۳۰
CD Algar
-
-
EG El Palmar CF
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
CF Lorca Deportiva
-
-
CA Pulpileno
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 5
AD Union Adarve
۰
۲
Getafe B
Finished
۱۳:۳۰
UD Montijo
۱
۲
CD Badajoz
Finished
۱۴:۰۰
San Sebastian De Los Reyes
۴
۰
CD Mensajero
Finished
۱۳:۳۰
UD San Fernando
۱
۲
Navalcarnero
Finished
۱۴:۳۰
Ursaria
۰
۱
CD Numancia
Finished
۱۳:۳۰
Cacereno
-
-
CD Atletico Paso
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Gimnastica Segoviana
-
-
AD Llerenense
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Turkey
Super Lig Women
Galatasaray (W)
۴
۲
Karadeniz Eregli Belediye Spor (W)
Finished
۱۴:۳۰
Fatih Vatan Spor (W)
۱
۴
Alg Spor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Gaziantep Asya Spor (W)
۱
۲
Fatih Karagumruk (W)
Finished
۱۳:۰۰
Atasehir Bld Spor (W)
۲
۱
Adana Idman (W)
Finished
۱۲:۳۰
Besiktas (W)
۱
۳
Fomget GSK (W)
Finished
۱۴:۳۰
Beylerbeyi SK (W)
۵
۱
1207 Antalyaspor (W)
Finished
۱۴:۳۰
Estonia
Meistriliiga
FC Kuressaare
۵
۰
JK Trans Narva
Finished
۱۵:۰۰
Flora Tallinn
۱
۰
JK Nomme Kalju
inprogress
۱۷:۳۰
Poland
II Liga
Zaglebie Lubin II
۲
۱
Chojniczanka Chojnice
Finished
۱۵:۳۰
MKP Kotwica Kolobrzeg
۰
۱
LKS Lodz II
Finished
۱۵:۳۰
Radunia Stezyca
۳
۰
GKS Jastrzebie
Finished
۱۴:۳۰
Lech Poznan II
۰
۰
ZKS Stal Stalowa Wola
Finished
۱۳:۳۰
Germany
Oberliga NOFV South
VfL Halle 1896
۲
۰
SV 09 Arnstadt
Finished
۱۵:۳۰
Norway
Eliteserien
Ham-Kam
۰
۱
Stromsgodset IF
inprogress
۱۶:۰۰
Viking Stavanger
-
-
Fredrikstad FK
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FK Bodo Glimt
-
-
Molde FK
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
SK Brann Bergen
-
-
Odds Ballklubb
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Germany
2. Bundesliga Women
Bayern Munich II (W)
۰
۰
SV Meppen (W)
Finished
۱۲:۳۰
FSV Gutersloh (W)
۲
۱
FC Ingolstadt 04 (W)
Finished
۱۲:۳۰
Hamburger SV (W)
۴
۰
VfL Wolfsburg II (W)
Finished
۱۵:۳۰
FFC Frankfurt II (W)
۱
۰
Borussia Monchengladbach (W)
Finished
۱۲:۳۰
Weinberg (W)
۱
۴
SG 99 Andernach (W)
Finished
۱۵:۳۰
TSG 1899 Hoffenheim II (W)
۰
۳
1. FFC Turbine Potsdam (W)
Finished
۱۲:۳۰
SC Sand (W)
۲
۲
Carl Zeiss Jena (W)
Finished
۱۵:۳۰
Denmark
Elitedivisionen Women
Kolding IF (W)
۱
۱
Fortuna Hjorring (W)
Finished
۱۴:۳۰
FC Nordsjaelland (W)
۲
۱
AGF Aarhus (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Malta
Premier League
Mosta FC
۳
۱
Hibernians Paola FC
Finished
۱۵:۳۰
Sirens FC
۲
۰
Gudja United
Finished
۱۲:۳۰
Valletta FC
۰
۰
FC Balzan
inprogress
۱۷:۴۵
Asia
AFC Asian Cup U23 Group A
Qatar U23
-
-
Australia U23
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Jordan U23
-
-
Indonesia U23
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
France
National 3
AS Saint-Étienne II
۰
۲
Vaulx en Velin
inprogress
۱۶:۳۰
Troyes II
۲
۱
ASM Belfort
inprogress
۱۶:۳۰
Saran
۰
۰
Neuilly Sur Marne
inprogress
۱۶:۳۰
Vitry CA
۰
۰
AC Ajaccio II
inprogress
۱۶:۳۰
Saint-Amand FC
۰
۱
Croix IC
inprogress
۱۶:۳۰
Strasbourg II
۲
۴
Reims Sainte-Anne
inprogress
۱۶:۳۰
Entente UGA Ardziv
۰
۳
Olympique Marseille II
inprogress
۱۶:۳۰
Entente Saint-Clement Montferrier
۰
۲
FC Istres
inprogress
۱۶:۳۰
Slovenia
Prva liga
NK Maribor
۱
۰
NK Rogaska
inprogress
۱۶:۳۰
NK Celje
-
-
NK Domzale
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
FC Koper
-
-
NK Bravo
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
South Africa
Championship Women
University of Pretoria (W)
۳
۲
Copper Belts FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Sweden
2. Division Vastra Gotaland
Varbergs GIF FK
۲
۰
Qviding FIF
Finished
۱۴:۳۰
Sävedalens IF
۱
۴
BK Astrio
Finished
۱۵:۳۰
IK Tord Jonkoping
۳
۰
Hittarps IK
inprogress
۱۶:۳۰
Vastra Frolunda IF
۰
۰
Ockero IF
inprogress
۱۷:۳۰
Bulgaria
A PFG
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
۱
۱
FC CSKA 1948
Finished
۱۵:۴۵
Arda Kardzhali
-
-
PFC CSKA Sofia
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
PFC Lokomotiv Sofia
-
-
PFC Botev Plovdiv 1912
بازی شروع نشده است
۱۸:۱۵
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 3
San Francisco U19
۰
۲
Cornella U19
Finished
۱۳:۳۰
Espanyol U19
۱
۰
Sabadell U19
Finished
۱۳:۳۰
Australia
Western Australia Premier League Women
UWA-Nedlands FC (W)
۱
۷
Perth SC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Subiaco AFC (W)
۲
۷
Fremantle City FC (W)
Finished
۱۱:۱۵
Murdoch University Melville FC (W)
۰
۷
Perth Redstar FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Australia
NPL Victoria Women
Calder Utd SC (W)
۲
۱
Bentleigh Greens SC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Mexico
Liga Premier Serie B
CD Ayense
۷
۱
Caja Oblatos
Finished
۰۳:۳۰
Ciervos FC
۰
۳
CF Pachuca 2
Finished
۰۱:۳۰
Aguacateros CD Uruapan
۳
۱
Huracanes Izcalli
Finished
۰۱:۳۰
Australia
NPL New South Wales U20
APIA Leichhardt Tigers U20
۰
۲
Rockdale Ilinden U20
Finished
۰۷:۳۰
Sydney Olympic U20
۵
۳
NWS Spirit FC U20
Finished
۰۶:۳۰
Sydney United 58 U20
۱
۳
Marconi Stallions U20
Finished
۰۶:۳۰
Wollongong Wolves FC U20
۳
۵
UNSW Sydney FC U20
Finished
۰۶:۳۰
Australia
Northern NSW Reserves League
Broadmeadow Magic FC Reserves
۰
۰
Maitland FC Reserves
Cancelled
۰۶:۰۰
Nicaragua
Primera Division
Deportivo Ocotal
۱
۱
ART Municipal Jalapa
Finished
۰۴:۳۰
Estonia
Esiliiga
Tartu JK Welco
۳
۲
FCI Levadia Tallinn II
Finished
۱۳:۰۰
FC Elva
۳
۱
Tabasalu Charma
Finished
۱۳:۰۰
Paide Linnameeskond II
۰
۱
FC Tallinn
Finished
۱۳:۰۰
JK Tallinna Kalev II
۱
۴
Harju Jalgpallikool
Finished
۱۳:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 3
CD Guarnizo
۰
۰
CD Siete Villas
Finished
۱۳:۳۰
UC Cartes
-
-
SD Torina
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
CD Naval
-
-
CD Laredo
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Sweden
2. Division Norra Gotaland
IFK Kumla
۲
۱
Saffle SK
Finished
۱۵:۳۰
England
Championship
Blackburn Rovers
۱
۳
Sheffield Wednesday FC
Finished
۱۵:۰۰
Germany
Regionalliga North
Eimsbutteler TV
۱
۱
KSV Holstein Kiel II
Finished
۱۴:۳۰
Hannover 96 II
۱
۱
VfB Oldenburg
Finished
۱۳:۳۰
FC St. Pauli II
۱
۲
Drochtersen / Assel
Finished
۱۵:۳۰
Sweden
Division 1 Norra
Pitea IF
۱
۱
Orebro Syrianska IF
Finished
۱۴:۳۰
Taby FK
۱
۲
Umea FC
inprogress
۱۶:۳۰
Karlbergs BK
۰
۰
Hammarby Talang Ff
inprogress
۱۷:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 1
ED Val Minor U19
۲
۱
Racing Santander U19
Finished
۱۴:۰۰
Real Oviedo U19
۰
۰
Coruxo FC U19
inprogress
۱۷:۳۰
Thailand
Thai League 3
Sisaket United
۱
۱
Bangkok FC
Finished
۱۳:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 2
CD Lealtad
۱
۱
UC Ceares
Finished
۱۳:۳۰
Sporting Gijon B
۱
۲
Llanes
Finished
۱۳:۳۰
UD Gijon Industrial
۱
۲
CD Praviano
Finished
۱۳:۳۰
SD Lenense
۰
۳
UD Llanera
Finished
۱۳:۳۰
Germany
Bundesliga Women
FC Koln (W)
۲
۰
SC Freiburg (W)
Finished
۱۵:۳۰
MSV Duisburg (W)
-
-
VfL Wolfsburg (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 11
RCD Mallorca B
۲
۱
Poblense
Finished
۱۳:۳۰
UD Alcudia
-
-
CE Mercadal
inprogress
۱۷:۳۰
CF Soller
-
-
FC Inter Manacor
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Italy
Campionato Primavera
Monza U19
۱
۱
Lazio U19
Finished
۱۲:۳۰
Empoli U19
۰
۲
Hellas Verona U19
inprogress
۱۶:۳۰
Torino U19
۴
۲
Frosinone U19
Finished
۱۴:۳۰
Slovakia
3. Liga East
Slavia TU Kosice
۱
۲
MFK Stara Lubovna
Finished
۱۲:۳۰
Banik Kalinovo
-
-
MSK Spisske Podhradie
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
MSK Tesla Stropkov
-
-
SK Odeva Lipany
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Slovakia
2. Liga
MSK Zilina B
۲
۱
Spartak Myjava
Finished
۱۲:۰۰
Czech Republic
MSFL
Unicov
۲
۱
MFK Karvina B
Finished
۱۱:۴۵
FC Zlin B
۳
۲
Fridlant Nad Ostravci
Finished
۱۲:۰۰
FC Slovacko B
۱
۱
FK Hodonín
Finished
۱۱:۴۵
Japan
Nadeshiko League 2 Women
Fukuoka Anclas (W)
۲
۲
Diavorosso Hiroshima (W)
Finished
۰۷:۳۰
FC Yamato Sylphid (W)
۰
۶
Okayama Yunogo Belle (W)
Finished
۰۶:۰۰
Guatemala
Segunda Division
CSD Amatitlan
۱
۲
Sacachispas Chiquimula
Finished
۰۴:۳۰
Deportivo Palencia FC
۱
۱
Nueva Santa Rosa
Finished
۰۰:۳۰
Dominican Republic
Liga Mayor
Atletico San Cristobal
۰
۴
Cibao FC
Finished
۰۱:۳۰
Atlantico Puerto Plata FC
۰
۰
Atletico Vega Real
inprogress
۱۷:۳۰
El Salvador
Reserves League
Luis Angel Firpo Reserves
۲
۱
AD Isidro Metapan Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 7
Cuc Villalba
۲
۰
CDF Tres Cantos
Finished
۱۳:۰۰
AD Torrejon CF
۰
۰
AD Alcorcon B
Finished
۱۳:۰۰
Colonia Moscardo
۳
۲
Rayo Vallecano B
Finished
۱۳:۳۰
CF Trival Valderas Alcorcon
۲
۰
FC Villanueva Del Pardillo
Finished
۱۳:۰۰
RSD Alcala Henares
۱
۲
Real Madrid C
Finished
۱۳:۳۰
Las Rozas CF
۵
۱
CD Canillas
Finished
۱۳:۳۰
AD Parla
۱
۲
CD Mostoles
Finished
۱۳:۰۰
Leganes B
۰
۱
CF Pozuelo de Alarcon
Finished
۱۳:۰۰
Scotland
Premier League Women
Partick Thistle (W)
۱
۳
Rangers (W)
Finished
۱۵:۳۰
Celtic FC (W)
-
-
Hearts (W)
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۰
Hibernian (W)
۰
۱
Glasgow City (W)
Finished
۱۵:۳۰
Motherwell (W)
-
-
Montrose LFC (W)
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Hamilton Academical FC (W)
-
-
Spartans FC (W)
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Lithuania
A Lyga
FC Hegelmann Litauen Kaunas
۲
۲
Banga Gargzdai
Finished
۱۵:۳۰
FK Panevezys
۱
۱
FK Transinvest
Finished
۱۳:۳۰
FK Zalgiris Vilnius
-
-
FK Dziugas Telsiai
بازی شروع نشده است
۱۸:۵۵
Netherlands
Derde Divisie
AWC
۲
۱
Voetbalvereniging Uitspanning Na Arbeid
Finished
۱۵:۳۰
SV Oss 20
۱
۵
OJC Rosmalen
Finished
۱۵:۳۰
Baronie
۰
۱
Blauw Geel 38
Finished
۱۵:۳۰
Tot Ons Genoegen Berkel
۳
۰
HV & CV Quick
Finished
۱۵:۳۰
Tanzania
Premier League
Azam FC
-
-
Ihefu FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Tabora United (Kitayosce)
۰
۰
Geita Gold FC
Finished
۱۴:۳۰
Singida BS FC
۰
۰
Mashujaa FC
inprogress
۱۶:۳۰
Austria
Bundesliga
LASK Linz
۱
۳
TSV Hartberg
inprogress
۱۶:۰۰
FC Red Bull Salzburg
-
-
Austria Klagenfurt
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Italy
Serie D, Girone B
Varesina Calcio
۰
۱
Ponte San Pietro
inprogress
۱۶:۳۰
USD Caravaggio
۰
۲
GS Arconatese 1926
inprogress
۱۶:۳۰
USD Castellanzese
۰
۲
Piacenza Calcio
inprogress
۱۶:۳۰
FC Clivense
۲
۰
Brusaporto
inprogress
۱۶:۳۰
ASD Villa D'Alme
۱
۱
AC Legnano
inprogress
۱۶:۳۰
Usd Casatese
۱
۰
Club Milano
inprogress
۱۶:۳۰
Tritium
۰
۱
Desenzano Calvina
inprogress
۱۶:۳۰
Virtus Bergamo
-
-
Crema 1908
inprogress
۱۶:۳۰
Ssd Real Calepina FC
۰
۱
Caldiero Terme
inprogress
۱۶:۳۰
Folgore Caratese
۱
۰
Pro Palazzolo
inprogress
۱۶:۳۰
Poland
Ekstraklasa
LKS Lodz
۰
۱
KKS Lech Poznan
inprogress
۱۶:۳۰
MKS Cracovia Krakow
۰
۱
MKS Puszcza Niepolomice
Finished
۱۴:۰۰
KP Legia Warszawa
-
-
Slask Wroclaw
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Luxembourg
National Division
F91 Dudelange
۱
۰
FC Schifflange 95
inprogress
۱۷:۳۰
UN 97 Kaerjeng
۰
۰
FC Victoria Rosport
inprogress
۱۷:۳۰
UNA Strassen
۱
۰
CS Fola Esch
inprogress
۱۷:۳۰
Racing FC Union Letzebuerg
۰
۱
Wiltz
inprogress
۱۷:۳۰
Sweden
Allsvenskan
GAIS
۲
۱
Mjallby AIF
Finished
۱۵:۳۰
AIK
۲
۰
Djurgardens IF
Finished
۱۵:۳۰
Halmstads BK
-
-
IF Brommapojkarna
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
BK Hacken
-
-
Hammarby IF
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Turkey
2. Lig - Red Group
68 Yeni Aksaray Belediyspor
۰
۰
Sariyer GK
Finished
۱۵:۳۰
Karaman
۰
۳
Kastamonuspor
Finished
۱۵:۳۰
Etimesgut Belediyespor
۲
۰
24 Erzincanspor
Finished
۱۵:۳۰
Iskenderun
۳
۰
Denizlispor
Finished
۱۵:۳۰
Utas Usakspor
۰
۴
Yeni Menemen Belediyespor Izmir
Finished
۱۵:۳۰
Arnavutkoy
۲
۰
Fethiyespor
Finished
۱۵:۳۰
Amedspor SK
۰
۲
76 Igdir Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
Derince Belediyespor
۱
۰
Somaspor
Finished
۱۵:۳۰
Isparta 32 Spor
۱
۱
Inegolspor
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Regionalliga Northeast
Hertha BSC Berlin II
۰
۵
Chemnitzer FC
Finished
۱۴:۳۰
SV Babelsberg 03
۰
۳
FC Energie Cottbus
Finished
۱۴:۳۰
FC Carl Zeiss Jena
۳
۳
Berliner AK 07
Finished
۱۴:۳۰
Germany
Oberliga Baden-Wurttemberg
SG Sonnenhof Grossaspach
۲
۰
VfR Mannheim
Finished
۱۵:۳۰
Austria
League 1 Women
SV Neulengbach (W)
۲
۰
SCR Altach/FFC Vorderland (W)
Finished
۱۵:۰۰
FC Bergheim (W)
۰
۳
SKN St. Polten (W)
Finished
۱۳:۳۰
SK Sturm Graz (W)
۲
۱
Wacker Innsbruck (W)
Finished
۱۴:۱۵
Union Kleinmunchen (W)
۰
۱
FK Austria Vienna (W)
Finished
۱۴:۳۰
First Vienna FC 1894 (W)
۰
۲
SPG FC Lustenau/FC Dornbirn (W)
Finished
۱۲:۳۰
Denmark
3rd Division
IF Lyseng
۱
۰
Vanlose
Finished
۱۴:۳۰
Ishoj
۲
۰
Holbaek
Finished
۱۴:۳۰
Sweden
Superettan
IK Oddevold
۲
۱
Gefle IF
Finished
۱۴:۳۰
IK Brage Borlange
۱
۱
Landskrona Bois
inprogress
۱۶:۳۰
Italy
Serie A Women
Sampdoria (W)
۱
۳
AC Milan (W)
Finished
۱۴:۰۰
Napoli (W)
۰
۱
ASD Pomigliano (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Portugal
Liga Segunda
UD Oliveirense
۱
۲
CF Os Belenenses
Finished
۱۳:۳۰
Academico Viseu
۰
۱
CD Mafra
inprogress
۱۶:۳۰
Vilaverdense FC
-
-
CS Maritimo Funchal
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Australia
Victoria Premier League 1
Melbourne City 2
۰
۳
Preston Lions
Finished
۰۸:۳۰
Australia
NPL Victoria U23
Dandenong City U23
۳
۲
South Melbourne U23
Finished
۰۶:۳۰
Australia
Capital Territory U23
Yoogali SC U23
۲
۰
Monaro Panthers U23
Finished
۰۴:۳۰
Gungahlin Utd U23
۰
۰
Canberra Olympic U23
inprogress
۰۸:۰۰
Paraguay
Championship Women
Sportivo Luqueno (W)
۰
۶
Club Guarani (W)
Finished
۰۱:۴۵
Venezuela
Liga FUTVE 2
CS Maritimo de La Guaira
۲
۰
Atletico La Cruz
Finished
۰۰:۳۰
Academia Rey Lara Deportivo
-
-
Real Frontera
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Deportivo Miranda FC
-
-
Deportivo Nueva Esparta
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Aragua FC
-
-
Trujillanos FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Hungary
NB I
Kecskemeti TE
۲
۱
Mezokovesdi SE
Finished
۱۵:۳۵
MOL Fehervar FC
۰
۰
Zalaegerszegi TE
inprogress
۱۷:۳۰
Turkey
3. Lig Grp. 2
Anadolu Universitesi
۳
۰
Kartal Bulvar Spor Kulubu
Finished
۱۵:۳۰
Silifke Belediyespor
۱
۰
Eynesil Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
Karsiyaka SK
۱
۱
Hacettepe 1945 SK
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Regionalliga Southwest
VfB Stuttgart II
۴
۳
TSV Steinbach
Finished
۱۵:۳۰
FSV Frankfurt
۳
۱
SV Stuttgarter Kickers
Finished
۱۵:۳۰
TSV Schott Mainz
۳
۰
Eintracht Frankfurt II
Finished
۱۵:۳۰
Turkey
3. Lig Grp. 4
Cankaya FK
۱
۱
23 Elazig
Finished
۱۵:۳۰
Sultanbeyli Bld
۰
۱
Mus 1984 Musspor
Finished
۱۵:۳۰
Adana 1954 FK
۳
۱
Catalcaspor
Finished
۱۵:۳۰
Sebat Genclik Spor
۰
۰
Nevsehir Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
Iraq
Iraqi Premier League
Al Minaa
۰
۰
Karbala FC
inprogress
۱۶:۱۵
Croatia
1. NL
HNK Cibalia Vinkovci
۱
۱
Orijent 1919
inprogress
۱۶:۲۰
England
National League Premier Division Women
Torquay (W)
۰
۴
Portishead (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Notts County (W)
۰
۰
Lincoln City (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Actonians (W)
۱
۱
London Seaward (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Ashford Town (Middx) (W)
۰
۰
Haywards Heath (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Chesham United (W)
۲
۱
Queens Park (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Leafield Athletic (W)
۰
۰
Sporting Khalsa (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Belarus
Vysshaya Liga
Neman Grodno
-
-
FC Vitebsk
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Dinamo Minsk
۰
۰
Torpedo Belaz Zhodino
inprogress
۱۶:۳۰
FK Slutsk
۱
۳
FC Isloch Minsk Raion
Finished
۱۴:۳۰
Uganda
Premier League
Villa SC
۱
۱
Bright Stars FC
Finished
۱۵:۳۰
England
Super League 2 Women
Reading FC (W)
۱
۰
Durham (W)
Finished
۱۴:۳۰
Sunderland (W)
۰
۰
Charlton (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Lewes FC (W)
۰
۱
Crystal Palace (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Birmingham City (W)
۱
۰
Sheffield United FC (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Southampton (W)
۲
۰
London City Lionesses (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
VfR Wormatia Worms
۱
۳
SV Eintracht Trier
Finished
۱۵:۰۰
Cosmos Koblenz
۳
۱
FK Pirmasens
Finished
۱۵:۳۰
Alemannia Waldalgesheim
۱
۱
FV Diefflen
inprogress
۱۶:۳۰
1.FC Kaiserslautern II
۰
۱
FC Karbach
inprogress
۱۶:۳۰
SpVgg Quierschied
-
-
FV Dudenhofen
inprogress
۱۷:۰۰
Latvia
Virsliga
FS Metta/Lu
۱
۲
Riga FC
Finished
۱۴:۳۰
FK Auda
۱
۰
Tukums 2000
inprogress
۱۶:۳۰
Poland
1. Division
Arka Gdynia
۲
۰
Wisla Plock
Finished
۱۴:۱۰
Miedz Legnica
۱
۰
Motor Lublin
inprogress
۱۶:۳۰
Termalica BB Nieciecza
-
-
GKS Dospel Katowice
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Spain
Primera Federacion, Group 1
Gimnastic de Tarragona
۱
۰
Celta de Vigo B
Finished
۱۳:۳۰
FC Barcelona B
۰
۰
Lugo
inprogress
۱۷:۳۰
Real Union Club de Irun
-
-
Unionistas de Salamanca CF
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
CD Arenteiro
-
-
Ponferradina
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
SD Logrones
-
-
Osasuna B
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 1
SD Rayo Cantabria
۲
۴
Arandina CF
Finished
۱۳:۳۰
Union Popular Langreo
-
-
Real Valladolid B
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Marino de Luanco
-
-
Zamora
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Pontevedra
-
-
Ourense CF
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
CD Cayon
۱
۲
Gimnastica de Torrelavega
Finished
۱۳:۳۰
Guijuelo
-
-
RC Villalbes
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Real Aviles CF
-
-
CD Covadonga
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 2
UDC Txantrea U19
۱
۱
AD San Juan U19
Finished
۱۳:۳۰
Santutxu U19
۲
۲
Gazte Berriak U19
Finished
۱۳:۳۰
Arenas Club de Getxo U19
-
-
Leioa U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Slovenia
League Women
ZNK Gazon (W)
۰
۱
NK Drava Ptuj (W)
Finished
۱۲:۳۰
France
U19 League Women
Nantes U19 (W)
۱
۳
Montpellier U19 (W)
Finished
۱۲:۰۰
St Etienne U19 (W)
۲
۲
Olympique Marseille U19 (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Dijon U19 (W)
۴
۰
Guingamp U19 (W)
Finished
۱۲:۳۰
Paris Saint-Germain U19 (W)
۰
۲
Olympique Lyon U19 (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Australia
Northern NSW Premier League
Broadmeadow Magic
۰
۰
Maitland
Finished
۰۸:۰۰
Charlestown Azzurri
۱
۲
Lambton Jaffas FC
Finished
۰۸:۰۰
Sweden
Division 1 Sodra
Tvaakers IF
۱
۲
BK Olympic
Finished
۱۴:۳۰
Ljungskile SK
۰
۰
Torns IF
inprogress
۱۶:۳۰
Falkenbergs FF
۰
۰
Norrby IF
inprogress
۱۶:۳۰
South Africa
Premier League
Richards Bay FC
۰
۰
Kaizer Chiefs
inprogress
۱۶:۳۰
Polokwane City FC
۲
۲
Cape Town City
inprogress
۱۶:۳۰
Denmark
Danmarksserien Relegation
Ringkoebing IF
۳
۱
Hedensted IF
Finished
۱۵:۳۰
Aalborg BK 2
۰
۲
Tarup-Paarup IF
inprogress
۱۶:۳۰
Ledoje-Smorum Fodbold
۰
۰
Greve Fodbold
inprogress
۱۷:۳۰
Italy
Serie D, Girone E
Ponsacco
۰
۲
US Gavorrano
inprogress
۱۶:۳۰
Real Forte Querceta
۱
۱
Tau Calcio Altopascio
inprogress
۱۶:۳۰
Poggibonsi
۱
۰
SC Cenaia 1969
inprogress
۱۶:۳۰
Pianese
۲
۰
Vivi Altotevere Sansepolcro
inprogress
۱۶:۳۰
ASD Sporting Trestina
۰
۰
AS Figline
inprogress
۱۶:۳۰
Romania
Liga I Relegation Group
Otelul Galati
۱
۰
Universitatea Cluj
inprogress
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Hessen
FC Eddersheim
۱
۰
FSV Fernwald
inprogress
۱۶:۳۰
Hunfelder SV
-
-
Hanauer SC 1960
inprogress
۱۶:۳۰
SV Steinbach 1920
۲
۴
Bayern Alzenau
inprogress
۱۶:۳۰
Africa
CAF Confederations Cup
El Zamalek
-
-
Dreams FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
USM Alger
-
-
RSB Berkane
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Italy
Serie D, Girone F
Real Monterotondo Scalo
۳
۰
Calcio Chieti
inprogress
۱۶:۳۰
ASD Sora Calcio 1907
۱
۰
Alma Juventus Fano 1906
inprogress
۱۶:۳۰
Roma City FC
۰
۰
Fossombrone
inprogress
۱۶:۳۰
Senigallia
۰
۱
Vastogirardi
inprogress
۱۶:۳۰
Citta DI Campobasso
۰
۰
SSD San Nicolo Notaresco
inprogress
۱۶:۳۰
Tivoli Calcio
۰
۲
Avezzano Calcio 1919
inprogress
۱۶:۳۰
ASD Atletico Ascoli
۱
۱
Sambenedettese
inprogress
۱۶:۳۰
Italy
Serie D, Girone A
AC Bra
۰
۱
Vado
inprogress
۱۶:۳۰
Pinerolo
۱
۱
Ligorna 1922
inprogress
۱۶:۳۰
Lavagnese
۳
۲
Asti Calcio
inprogress
۱۶:۳۰
USD Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
-
-
Alba Calcio
inprogress
۱۶:۳۰
ASD Chisola Calcio
۱
۱
Citta di Varese
inprogress
۱۶:۳۰
Gozzano
۰
۰
ASD RG Ticino
inprogress
۱۶:۳۰
Chieri 1955
۰
۱
S.S.D. Unione Sanremo
inprogress
۱۶:۳۰
ASD Alcione
۲
۰
Borgosesia
inprogress
۱۶:۳۰
Derthona FBC
۰
۱
US Fezzanese
inprogress
۱۶:۳۰
AVC Vogherese 1919
۰
۰
US Albenga
inprogress
۱۶:۳۰
Egypt
Second Division A
Haras El Hodood
۰
۰
La Viena FC
inprogress
۱۷:۰۰
Proxy SC
۱
۱
Petrojet
inprogress
۱۷:۰۰
Ghazl Al Mehalla
۰
۰
Ghazl Kafr El Dawar
inprogress
۱۷:۰۰
El Sekka El Hadid SC
۰
۱
Tanta
inprogress
۱۷:۰۰
Wady Degla
۰
۰
Al Qanah
inprogress
۱۷:۰۰
Belgium
First Division A - Relegation Group
KV Kortrijk
۰
۲
RWD Molenbeek
inprogress
۱۷:۳۰
Royal Charleroi SC
-
-
Eupen
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Germany
Oberliga NOFV Nord
SV Tasmania Berlin
۱
۱
BSV Eintracht Mahlsdorf
Finished
۱۵:۰۰
TUS Makkabi
۱
۰
TSG Neustrelitz
Finished
۱۳:۳۰
Hertha Zehlendorf
۷
۱
SC Staaken
Finished
۱۵:۳۰
FSV Union Furstenwalde
۱
۳
SV Sparta Lichtenberg
Finished
۱۵:۳۰
Greece
U19 Super League
AEK Athens U19
۴
۰
Volos NPS U19
Finished
۱۵:۳۰
Zambia
Super League
Green Buffaloes
۰
۰
Red Arrows
inprogress
۱۶:۳۰
NAPSA Stars FC
۰
۱
Mufulira Wanderers
inprogress
۱۶:۳۰
Konkola Blades
۰
۰
FC MUZA
inprogress
۱۶:۳۰
Prison Leopards
۱
۰
Trident FC
inprogress
۱۶:۳۰
Zesco United
۰
۰
Mutondo Stars
inprogress
۱۶:۳۰
Green Eagles
۰
۱
Kabwe Warriors
inprogress
۱۶:۳۰
Cambodia
Premier League
Tiffy Army
۲
۲
ISI Dangkor Senchey FC
Finished
۱۴:۳۰
Prey Veng
۱
۴
Visakha FC
Finished
۱۲:۳۰
Angkor Tiger
۰
۱
Naga World FC
Finished
۱۲:۳۰
Australia
NPL Queensland Women
Gold Coast United (W)
-
-
Souths United NPL (W)
Cancelled
۰۹:۳۰
Sweden
Damallsvenskan
Hammarby IF DFF (W)
۲
۱
Brommapojkarna (W)
Finished
۱۴:۳۰
Kristianstads DFF (W)
۱
۳
Rosengard (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Trelleborgs FF (W)
۰
۰
Pitea IF (W)
inprogress
۱۶:۳۰
South Africa
Diski Challenge
Chippa United Reserves
۰
۱
Orlando Pirates Reserves
Finished
۱۱:۰۰
Mamelodi Sundowns Reserves
۲
۲
Kaizer Chiefs Reserves
Finished
۱۳:۰۰
Moroka Swallows Reserves
۳
۱
Amazulu Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Stellenbosch FC Reserves
۴
۰
Cape Town City FC Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Richards Bay Reserves
۰
۰
Lamontville Golden Arrows Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Germany
Oberliga Hamburg
Hamburg Eimsbutteler BC
۱
۱
ETSV Hamburg
Finished
۱۲:۱۵
SV Rugenbergen
۳
۰
Union Tornesch
Finished
۱۵:۳۰
Buchholz
۵
۲
FC Alsterbruder
Finished
۱۵:۳۰
SV Halstenbek-Rellingen
۱
۲
Niendorfer TSV
Finished
۱۵:۳۰
Finland
Kolmonen
EPS Reservi
۵
۴
Espa
Finished
۱۲:۳۰
Andorra
Primera Divisio
Penya Encarnada d'Andorra
۲
۴
FC Santa Coloma
Finished
۱۲:۳۰
FC Pas de La Casa
۱
۲
Atletic Club d'Escaldes
Finished
۱۵:۰۰
Inter Club d'Escaldes
۱
۰
CF Esperanca D'Andorra
inprogress
۱۷:۳۰
Finland
U20 League
HJK Helsinki U20
۳
۱
Mikkelin Palloilijat MP U20
Finished
۱۱:۳۰
KoPSe U20
۲
۲
PPJ Helsinki U20
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 3
CE Europa
۲
۱
CF Badalona Futur
Finished
۱۳:۳۰
Hercules Alicante
۵
۱
SCR Pena Deportiva
Finished
۱۳:۳۰
Sant Andreu Barcelona
-
-
Torrent CF
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
SE Penya Independent
۱
۰
RCD Espanyol B
Finished
۱۳:۳۰
Cerdanyola del Valles FC
-
-
Lleida
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Terrassa CF
-
-
Saguntino
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Romania
Liga 1 Women
SSU Politehnica Timisoara (W)
۰
۲
Farul Constanta (W)
Finished
۱۳:۳۰
Ladies Targu Mures (W)
۱
۲
Banat Girls FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 14
CF Trujillo
۰
۱
CD Diocesano
Finished
۱۴:۰۰
Calamonte
۲
۲
UD Fuente de Cantos
Finished
۱۳:۰۰
RCP Valverdeno
-
-
CD Azuaga
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Jerez CF
-
-
Arroyo
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Germany
Berlin Liga
Frohnauer SC
۱
۱
SFC Stern
Finished
۱۴:۱۵
1. FC Wilmersdorf
۱
۲
Altglienicke II
inprogress
۱۶:۳۰
Spain
Primera Federacion Women
Deportivo Alaves (W)
۴
۰
CE Europa (W)
Finished
۱۳:۳۰
Deportivo La Coruna (W)
۳
۱
Cacereno (W)
Finished
۱۳:۳۰
Osasuna (W)
۰
۳
DUX Logrono (W)
Finished
۱۳:۳۰
FC Barcelona B (W)
۵
۰
Espanyol (W)
Finished
۱۳:۳۰
Seccio Esportiva AEM (W)
۱
۰
Athletic Bilbao B (W)
Finished
۱۳:۳۰
Norway
3. Division avd. 4
Rosenborg BK II
۵
۳
Lillestrom 2
Finished
۱۴:۳۰
Stromsgodset IF II
۲
۱
Surnadal
Finished
۱۵:۰۰
Melhus IL
۱
۱
Stabaek IF II
inprogress
۱۶:۳۰
Greece
Super League 2, Group A
Anagennisi Karditsas 1904
۱
۰
FC Kozani
inprogress
۱۶:۳۰
PAOK B
۱
۰
Kampaniakos
inprogress
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Niederrhein
Ratinger Spvg
۰
۲
Sportfreunde Baumberg
inprogress
۱۶:۳۰
VfB 03 Hilden
۱
۱
TVD Velbert
inprogress
۱۶:۳۰
Mulheimer FC 97
۰
۱
Spvg Schonnebeck 1910
inprogress
۱۷:۰۰
DJK Adler Union Frintrop
-
-
VfB Homberg
inprogress
۱۶:۳۰
Sonsbeck
-
-
SF Hamborn 07
inprogress
۱۶:۳۰
TSV Meerbusch
-
-
KFC Uerdingen 05
inprogress
۱۷:۳۰
Switzerland
1. Liga Promotion
FC Biel-Bienne
۰
۰
Servette II
inprogress
۱۶:۳۰
Lugano II
۱
۰
SC Bruhl St. Gallen
inprogress
۱۷:۳۰
Belgium
Second Amateur Division ACFF
Union Saint Gilloise II
۰
۲
FC Ganshoren
inprogress
۱۶:۳۰
Argentina
Primera A Women
Racing Club (W)
۰
۰
Social Atletico Television (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Uganda
Division 2
Police FC
۱
۰
Mbale Heroes
inprogress
۱۶:۳۰
Booma FC
۲
۱
Blacks Power
inprogress
۱۶:۳۰
Lugazi Municipal FC
۲
۱
Kataka FC
inprogress
۱۶:۳۰
Tunisia
Tunisia Cup
AS Slimane
۰
۰
AS Gabes
inprogress
۱۷:۰۰
ES Metlaoui
۰
۰
US Monastir
inprogress
۱۷:۰۰
SC Moknine
۱
۰
Sporting Club de Ben Arous
inprogress
۱۷:۰۰
JS Omrane
۰
۰
US Tataouine
inprogress
۱۷:۰۰
United Arab Emirates
Division 1
Al Hamriyah
۰
۰
Dibba AL Fujairah
inprogress
۱۷:۳۰
Al Jazira Hamra
۰
۱
Al Dhaid
inprogress
۱۷:۲۵
Dibba Al-Hisn
۰
۱
Fujairah FC
inprogress
۱۷:۲۵
Hungary
NB II
Soroksar SC
-
-
Budafoki MTE-Ujbuda
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Szombathelyi Haladas
-
-
MTE 1904 Mosonmagyarovar
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Budapest Honved FC
-
-
Pecsi MFC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
BFC Siofok
-
-
BVSC Zuglo
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Kozarmisleny SE
-
-
FC Ajka
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Germany
Verbandsliga
Rot-Weiss Frankfurt
۲
۱
1. FCA 04 Darmstadt
inprogress
۱۶:۳۰
FC Astoria Walldorf II
۱
۱
SV Spielberg
inprogress
۱۶:۳۰
Belgium
First Amateur Division
UR Namur
۲
۰
KFC Dessel Sport
inprogress
۱۶:۳۰
Cappellen FC
۱
۳
KVK Tienen
inprogress
۱۶:۳۰
Oud Heverlee Leuven II
۲
۳
KVV Thes Sport
inprogress
۱۶:۳۰
Ukraine
Persha Liga, Promotion Group
FC Nyva Buzova
۲
۰
FC Viktoriya Sumy
Finished
۱۴:۰۰
FC Epitsentr Dunayivtsi
۱
۱
FC Levy Bereg Kiev
Finished
۱۲:۳۰
Italy
Serie D, Girone G
ASD Gladiator 1924
۰
۱
Atletico Uri
inprogress
۱۶:۰۰
ASG Nocerina 1910
۱
۰
Sassari Calcio Latte Dolce
inprogress
۱۶:۰۰
Virtus Flaminia
۲
۱
SS Cassino
inprogress
۱۶:۳۰
COS Sarrabus Ogliastra
۱
۰
San Marzano Calcio
inprogress
۱۶:۳۰
Trastevere Calcio ASD
۱
۲
Ischia Isolaverde
inprogress
۱۶:۳۰
Malawi
Super League
Bangwe All Star
۱
۰
Karonga United
inprogress
۱۶:۰۰
Dedza Dynamos
۱
۱
Silver Strikers
inprogress
۱۶:۰۰
Germany
Oberliga Westfalen
TUS Bovinghausen 04
۱
۳
1. FC Gievenbeck
Finished
۱۵:۳۰
SV Westfalia Rhynern
۱
۰
FC Brunninghausen
inprogress
۱۶:۳۰
TuS Ennepetal
۱
۱
SG Wattenscheid 09
inprogress
۱۷:۰۰
Turkspor Dortmund 2000
۰
۰
Finnentrop / Bamenohl
inprogress
۱۶:۳۰
FC Eintracht Rheine
-
-
SpVgg Vreden 1921
inprogress
۱۶:۳۰
TSV Victoria Clarholz
۰
۰
ASC Dortmund
inprogress
۱۶:۳۰
Sportfreunde Lotte
۲
۱
SF Siegen 1899
inprogress
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Schleswig-Holstein
Eichede
۶
۱
Inter Turkspor Kiel
Finished
۱۵:۳۰
Germany
3.Liga
SV Waldhof 07 Mannheim
۰
۲
SC Rot-Weiss Essen
Finished
۱۵:۰۰
SC Preussen Munster
-
-
SC Freiburg II
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
SSV Ulm
-
-
SSV Jahn Regensburg
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 1
Atletico Arteixo
۱
۱
Silva SD
Finished
۱۳:۴۵
Arzua
-
-
UD Paiosaco
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 9
UD Almeria B
۰
۱
Real Jaen CF
Finished
۱۳:۳۰
Club Polideportivo Almeria
۲
۰
CD Torreperogil
Finished
۱۳:۳۰
Juventud Torremolinos CF
۳
۰
CD Huetor Vega
Finished
۱۳:۳۰
Atletico Mancha Real CF
۹
۰
Atletico Melilla CF
Finished
۱۴:۳۰
Ukraine
Persha Liga, Relegation Group
Chernihiv
۲
۱
Metalist Kharkiv
Finished
۱۳:۱۵
Kremin
۰
۰
FC Nyva Ternopil
Finished
۱۴:۴۵
Ireland
Munster Senior League
Ringmahon Rangers
۵
۱
Carrigaline United
Finished
۱۳:۱۵
France
Championnat National U19 Group D
Bastia SC U19
۳
۲
Toulouse FC U19
Finished
۱۲:۳۰
Philippines
PFL
Stallion FC
۱۳
۰
Manila Digger FC
Finished
۱۰:۳۰
Philippine Air Force
۱
۴
United City FC
Finished
۱۳:۱۵
Davao Aguilas
۱
۰
Manila Digger FC
Finished
۱۳:۳۰
Maharlika
۱
۱۰
Kaya FC
inprogress
۱۶:۰۰
Italy
Serie B Women
Cesena (W)
۲
۲
Chievo Verona (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Rwanda
National League
Etincelles FC
۱
۱
Muhazi United
inprogress
۱۶:۳۰
Gorilla FC
۰
۰
Musanze FC
inprogress
۱۶:۳۰
Mukura Victory
۰
۰
AS Kigali
inprogress
۱۶:۳۰
Denmark
1st Division
AaB Aalborg
۲
۳
Kolding IF
inprogress
۱۶:۳۰
Argentina
Primera B Metropolitana
CA Fenix
۰
۰
Flandria
inprogress
۱۷:۳۰
Villa Dalmine
۰
۰
Deportivo Liniers
inprogress
۱۷:۳۰
Norway
2. Division Avd. 2
Strommen IF
۴
۲
Valerenga IF Oslo II
Finished
۱۵:۳۰
Alta IF
۱
۱
Ullensaker Kisa IL
inprogress
۱۶:۱۵
Eidsvold TF
۳
۱
Junkeren
inprogress
۱۶:۳۰
Grorud
-
-
Tromsdalen UIL
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 12
Tenerife B
۴
۰
CD Buzanada
Finished
۱۳:۳۰
UD Gran Tarajal
۲
۲
UD Teror Balompie
Finished
۱۴:۳۰
UD Ibarra
۵
۱
CD Herbania
Finished
۱۴:۳۰
Las Palmas B
۲
۰
Arucas CF
Finished
۱۴:۳۰
Czech Republic
5. Liga
Sapeli Polna
۳
۰
FC Zdas Zdar Nad Sazavou B
Finished
۱۲:۰۰
SK Borsice
۰
۰
FC Slusovice
inprogress
۱۷:۳۰
Australia
Queensland Premier League Women
Capalaba (W)
۰
۰
Logan Lightning (W)
Cancelled
۱۱:۳۰
Virginia United SC (W)
۰
۰
Moreton City Excelsior (W)
Cancelled
۱۱:۴۵
SWQ Thunder (W)
-
-
Robina City FC (W)
Finished
۰۵:۴۵
Sweden
2. Division Norra Svealand
FC Jarfalla
۴
۱
Sandvikens AIK FK
Finished
۱۴:۳۰
Arlanda
۰
۰
Hudiksvalls Forenade
inprogress
۱۷:۳۰
Ethiopia
Premier League
Ethiopia Bunna
۱
۱
Defence Force FC
inprogress
۱۶:۳۰
Canada
Premier League
York United FC
-
-
Forge FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Greece
Super League 2, Group B
Apollon Chania Kissamikos
۰
۰
PAE Ionikos Nikaias
inprogress
۱۷:۳۰
AO Giouchtas
۱
۱
Panachaiki
inprogress
۱۶:۳۰
Panathinaikos II
۰
۰
PAE Egaleo
inprogress
۱۶:۳۰
Kallithea
۰
۰
Ilioupoli
inprogress
۱۷:۳۰
Germany
Oberliga Mittelrhein
SpVg Frechen 20
۰
۰
Bonner SC
inprogress
۱۶:۴۵
Siegburger SV 04
۰
۰
Eintracht Hohkeppel
inprogress
۱۶:۳۰
SSG Bergisch Gladbach
-
-
Hennef 05
inprogress
۱۶:۳۰
VfL Vichttal
-
-
TuS BW Konigsdorf
inprogress
۱۷:۰۰
Fortuna Koln II
۱
۰
Germania Teveren
inprogress
۱۷:۰۰
Argentina
Torneo Federal A
Kimberley Mar del Plata
۰
۰
Club Villa Mitre
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
San Martin Formosa
۱
۰
CA Sarmiento de Resistencia
inprogress
۱۷:۳۰
Sol de Mayo
۰
۰
Club Atlético Germinal
بازی شروع نشده است
۱۷:۴۵
Douglas Haig
-
-
Independiente Chivilcoy
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Defensores de Belgrano VR
-
-
CA el Linqueno
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Germany
Oberliga Niedersachsen
U.L.M. Wolfsburg
۱
۱
TUS Bersenbruck
inprogress
۱۶:۳۰
VFL Oldenburg
۲
۱
SV Atlas Delmenhorst
Finished
۱۱:۴۵
Heeslinger SC
-
-
VfV Borussia 06 Hildesheim
inprogress
۱۶:۳۰
Australia
Queensland Premier League U23
SWQ Thunder U23
۰
۱
St George Willawong FC U23
Finished
۱۰:۱۵
Puerto Rico
Puerto Rico National Football League
Metropolitan San Juan FA
۳
۰
Bayamon FC
inprogress
۰۴:۰۰
Australia
NPL Queensland U23
Brisbane Olympic U23
۰
۰
Gold Coast United U23
Cancelled
۱۲:۱۵
United States
National Premier Soccer League
Oakland Stompers
۰
۴
Oakland SC
Finished
۰۳:۳۰
Lithuania
A Lyga Women
FK Transinvest (W)
۰
۱
MFA Zalgiris (W)
inprogress
۱۷:۳۰
North Macedonia
First League
FK Vardar Skopje
۰
۰
Voska Sport
inprogress
۱۷:۳۰
FK Tikves Kavadarci
۱
۰
FK Shkendija 79
inprogress
۱۷:۳۰
Makedonija GjP
۰
۰
FC Struga Trim & Lum
inprogress
۱۷:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Gotaland
IFK Karlshamn
۰
۱
IFK Berga
inprogress
۱۷:۳۰
Luxembourg
Promotion D'Honneur
Yellow Boys Weiler-La-tour
-
-
Lorentzweiler
inprogress
۱۷:۳۰
US Rumelange
-
-
FC Mamer 32
inprogress
۱۷:۳۰
FC Koeppchen Wormeldange
-
-
CS Grevenmacher
inprogress
۱۷:۳۰
FC Berdenia Berbourg
-
-
Jeunesse Canach
inprogress
۱۷:۳۰
Avenir Beggen
-
-
Etzella Ettelbruck
inprogress
۱۷:۳۰
United Arab Emirates
UAE U21 Pro League
Ajman Club U21
۱
۰
Al Wahda Abu Dhabi U21
inprogress
۱۷:۳۰
Cyprus
1. Division
Pafos FC
۲
۱
Anorthosis Famagusta
inprogress
۱۷:۳۰
AEK Larnaca
-
-
Omonia FC Nicosia
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
APOEL Nicosia FC
-
-
Aris Limmasol
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Portugal
Campeonato Nacional Women II
Braga B (W)
۰
۰
Sporting B (W)
inprogress
۱۷:۳۰
England
National League - Division One South-East Women
Worthing (W)
۰
۰
AFC Wimbledon (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Serbia
Prva Liga
OFK Belgrade
۰
۰
Jedinstvo Ub
inprogress
۱۷:۳۰
FK Dubocica
-
-
FK Sloboda Uzice
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Macva Sabac
-
-
FK Graficar Beograd
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Metalac GM
-
-
FK Radnicki Beograd
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Kolubara
-
-
RFK Novi Sad 1921
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Bulgaria
B PFG
Ludogorets Razgrad B
۰
۰
FC Yantra Gabrovo
inprogress
۱۷:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
Fernando de la Mora
۱
۰
Encarnacion FC
inprogress
۱۷:۰۰
Independiente FBC
۰
۰
12 de Junio
inprogress
۱۷:۰۰
Argentina
Primera C Metropolitana
El Porvenir
۰
۰
Puerto Nuevo
inprogress
۱۷:۳۰
General Lamadrid
۰
۰
Club Mercedes
inprogress
۱۷:۳۰
Club Lujan
۰
۰
CA Lugano
inprogress
۱۷:۳۰
Real Pilar
۰
۱
Centro Espanyol
inprogress
۱۷:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro A2 Women
Minas Brasilia DF (W)
۰
۰
Athletico Paranaense (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Norway
3. Division avd. 6
Harstad IL
۲
۰
Bodo/Glimt 2
inprogress
۱۷:۰۰
Brazil
Campeonato Brasileiro A1 Women
SC Internacional (W)
۰
۱
Flamengo RJ (W)
inprogress
۱۷:۰۰
Atletico Mineiro (W)
-
-
Cruzeiro (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Botswana
Premier League
Holy Ghost SC
۱
۰
Masitaoka FC
inprogress
۱۷:۰۰
Botswana Defence Force
۰
۰
Security Systems FC
inprogress
۱۷:۰۰
Germany
Landesliga
SV Schlebusch
۰
۲
Blau-Weiss Friesdorf
inprogress
۱۶:۴۵
Norway
3. Division avd. 5
Aalesund FK II
۱
۰
Gjelleraasen
inprogress
۱۶:۳۰
Norway
3. Division avd. 1
Asane 2
۱
۲
Os Turnforening
inprogress
۱۶:۳۰
Croatia
First League Women
NK Medimurje Cakovec (W)
۰
۰
ZNK Split (W)
inprogress
۱۷:۳۰
England
National League - Division One North Women
Stockport County (W)
۲
۱
Leeds United LFC (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Hull City (W)
۱
۱
York City (W)
inprogress
۱۶:۳۰
France
Division 2 Women
Rodez AF (W)
۳
۰
ASPTT Albi (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Republic of Kosovo
Superliga
KF Llapi Podujeve
۰
۰
KF Fushe Kosova
inprogress
۱۶:۳۰
FC Malisheva
۰
۰
FC Prishtina
inprogress
۱۶:۳۰
Israel
Liga Bet South
Hapoel Segev Shalom
۳
۳
Bnei Eilat
inprogress
۱۶:۳۰
Finland
Ykkonen
KuPS Akatemia
۰
۱
Klubi 04
inprogress
۱۶:۳۰
OLS
۱
۱
Atlantis FC
inprogress
۱۶:۳۰
Montenegro
First League
FK Rudar Plevlja
۱
۰
OFK Petrovac
inprogress
۱۶:۳۰
Zimbabwe
Premier Soccer League
Manica Diamonds F.C.
۰
۰
CAPS United
inprogress
۱۶:۳۰
Bulawayo Chiefs FC
۰
۰
Simba Bhora FC
inprogress
۱۶:۳۰
Highlanders
۱
۲
Chicken Inn FC
inprogress
۱۶:۳۰
Argentina
Torneo Promocional Amateur
Belgrano de Zarate
۰
۰
Estrella de Berisso
inprogress
۱۷:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 15
SD Lagunak
-
-
Burlades
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Serbia
Super Liga
Spartak Subotica
۰
۰
FK Javor Ivanjica
inprogress
۱۷:۳۰
FK Novi Pazar
-
-
FK Vozdovac
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FK Radnicki Nis
-
-
FK Radnik Surdulica
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Slovakia
Super Liga
FC Spartak Trnava
-
-
SK Slovan Bratislava
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Burundi
Premier League
Rukinzo FC
۲
۱
Vital'O FC
inprogress
۱۶:۳۰
Brazil
Baiano U20
Leonico U20
-
-
Camacariense U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Brazil
Catarinense U20
Chapecoense AF U20
-
-
Brusque U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Criciuma U20
-
-
Clube Nautico Marcilio Dias U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Morocco
Botola 2
Raja Beni Mellal
-
-
Olympique Dcheira
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Union Sportive Musulmane Oujda
-
-
Club Omnisports De Meknes
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Italy
Serie C, Group C
AZ Picerno ASD
-
-
Brindisi
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Benevento
-
-
Latina Calcio
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Messina
-
-
Potenza Calcio
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Virtus Francavilla
-
-
Juve Stabia
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Crotone
-
-
AC Monopoli
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
ASD Sorrento 1945
-
-
Catania Calcio
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Foggia
-
-
Audace Cerignola
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Turris Neapolis 1944
-
-
Monterosi Tuscia
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Taranto Sport
-
-
Avellino
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Guatemala
Primera Division
Mictlán
-
-
Aurora FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Israel
Ligat Ha'AL
Hapoel Hadera
-
-
FC Ashdod
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Hapoel Petah Tikva
-
-
Beitar Jerusalem
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Estonia
Meistriliiga Women
JK Tallinna Kalev (W)
-
-
Saku Sporting (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Georgia
Erovnuli Liga
FC Gagra
-
-
FC Dila Gori
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Romania
Liga I Championship Group
Sepsi Sfantu Gheorghe
-
-
Universitatea Craiova
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 6
Patacona FC
-
-
Villarreal CF C
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Finland
Veikkausliiga
EIF Ekenas
-
-
AC Oulu
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 8
Atletico Tordesillas
-
-
Salamanca CF UDS
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Iceland
Urvalsdeild
KA Akureyri
۰
۰
IF Vestri
inprogress
۱۷:۳۰
Nigeria
NPFL
Lobi Stars
-
-
Bendel Insurance
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Sunshine Stars FC
-
-
Enyimba
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 17
Atletico Monzon
-
-
CD Caspe
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
CD Utrillas
-
-
CF Calamocha
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
AD Almudevar
-
-
Belchite 97
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Slovenia
2.SNL
Tabor Sezana
-
-
NK Emmi Bistrica
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Poland
1 Liga Women
Skra Czstochowa (W)
-
-
BPAP Marcus Gdynia (W)
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Sleza Wroclaw (W)
-
-
Lech Poznan (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Bosnia and Herzegovina
1. Division FBiH
Buducnost Banovici
-
-
FK Zvijezda Gradacac
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal
Vitoria Setubal
-
-
Santarem
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
AD Os Limianos
-
-
SC Sao Joao Ver
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SC Lusitania
-
-
Moncarapachense
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Pevidem SC
-
-
Amarante FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Portugal
Cup Women
Racing Power (W)
-
-
Braga (W)
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Sporting (W)
-
-
SL Benfica (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
Ghana
Premier League
Asante Kotoko
-
-
Samartex
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Croatia
3. NL
NK Sloga Mravince
-
-
Zagora Unesic
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
NK Granicar Zupanja
-
-
Sloga Nova Gradiska
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
NK Bistra
-
-
NK Sava Strmec
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
Slovakia
3. Liga West
FK Podkonice
-
-
FK Dubnica
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
FK Slovan Duslo Sala
-
-
FC Malacky
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Slovenia
3.SNL
NK Smartno
-
-
NK Race
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Italy
Serie C, Group B
Rimini Calcio
-
-
ACD Virtus Entella
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Pescara
-
-
AC Ancona
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Recanatese
-
-
Gubbio
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
SPAL 1907 Ferrara
-
-
Asd Pineto Calcio
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Sestri Levante
-
-
Vis Pesaro 1898
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
AC Perugia
-
-
AC Arezzo
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Lucchese Libertas
-
-
Carrarese
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Juventus U23
-
-
Unione Sportiva Fermana
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
ASD Torres
-
-
Cesena FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
US Pontedera 1912
-
-
Olbia Calcio
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Brazil
Paulista Serie B
Barcelona EC SP U23
۰
۰
Colorado Caieiras SP U23
inprogress
۱۶:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil
SD Eibar U19
۰
۴
Real Sociedad U19
Finished
۱۴:۰۰
Deportivo Alaves U19
۴
۱
Durango U19
Finished
۱۴:۳۰
Austria
Regionalliga Middle
Wolfsberger Athletik Club II
۲
۱
Voitsberg
inprogress
۱۶:۳۰
ASK Klagenfurt
۱
۱
SK Vorwarts Steyr
inprogress
۱۷:۰۰
Macao
Elite League
Chao Pak Kei (CPK)
۸
۱
Hang Sai
Finished
۱۳:۳۰
Norway
1. Division Women
KIL/Hemne (W)
۴
۰
Avaldsnes (W)
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 5
Rayo Vallecano U19
۱
۰
Real Valladolid U19
Finished
۱۴:۳۰
Germany
Oberliga Bayern Sud
VfR Garching
۰
۲
TSV Landsberg
Finished
۱۴:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Svealand
Huddinge IF
۰
۱
Arameiska-Syrianska
Finished
۱۴:۳۰
Enskede IK
۰
۲
Mjolby AI FF
Finished
۱۴:۳۰
IF Sylvia
۴
۰
Sleipner IK Norrkoping
inprogress
۱۶:۰۰
IFK Eskilstuna
-
-
Syrianska FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Poland
Ekstraliga Women
KKP Stomilanki Olsztyn (W)
۰
۴
Pogon Szczecin (W)
Finished
۱۴:۳۰
Paraguay
Primera Division Reserve
Club Libertad Asuncion Reserves
۲
۰
Sportivo Trinidense Reserves
Finished
۱۴:۳۰
Thailand
Thai League 2
Chiangmai FC
۲
۰
Chainat FC Hornbill
Finished
۱۴:۰۰
Rayong FC
۸
۴
Samut Prakan City FC
Finished
۱۴:۳۰
Dragon Pathumwan Kanchanaburi FC
۲
۱
Chiangmai United FC
Finished
۱۵:۰۰
Krabi FC
۲
۳
Lampang FC
Finished
۱۵:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 18
Socuellamos
۳
۰
Marchamalo
Finished
۱۳:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 16
Racing Rioja
۱
۲
Casalarreina CF
Finished
۱۳:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 7
CD Roda U19
۲
۱
Elche U19
Finished
۱۳:۳۰
Spain
Tercera Federacion Women
Salamanca (W)
۰
۳
Burgos (W)
Finished
۱۳:۳۰
CF Extremadura (W)
۲
۷
CFF Olympia Las Rozas (W)
Finished
۱۳:۳۰
UD Mos (W)
۶
۲
Lugo (W)
Finished
۱۳:۴۵
Berriozar CF (W)
۰
۲
Anorga KKE (W)
Finished
۱۳:۴۵
AD Villaviciosa de Odon (W)
۰
۰
Fundacion Albacete B (W)
inprogress
۱۷:۳۰
ADFB La Rambla (W)
-
-
Futbolellas CFF (W)
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Iceland
U19 League
Grindavik/GG U19
۲
۰
KA/Da/Ma/Vo/KF/Ha U19
Finished
۱۳:۳۰
Belarus
1. Division
FC Orsha
۳
۵
Niva Dolbizno
Finished
۱۳:۳۰
Shakhtyor Soligorsk Reserves
۰
۰
Energetik-BGU
Finished
۱۵:۳۰
FK Lokomotiv Gomel
۰
۱
FC Molodechno
inprogress
۱۶:۳۰
FC Lida
-
-
Maxline Vitebsk
inprogress
۱۷:۳۰
Faroe Islands
Faroe Islands League Women
HB Torshavn (W)
۰
۲
KI Klaksvik (W)
Finished
۱۴:۴۵
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 4
CD 26 de Febrero U19
۰
۵
Real Betis Balompie U19
Finished
۱۳:۳۰
Cordoba U19
۱
۰
CF Alhendin Balompie U19
Finished
۱۴:۳۰
Ukraine
Druha Liga
Zvyagel Novograd Volynskiy
۲
۰
FC Karpaty Lviv B
Finished
۱۳:۰۰
Estonia
Esiliiga B
Pärnu JK
۲
۴
Tartu JK Tammeka II
Finished
۱۳:۰۰
Romania
U19 League
FC U Craiova 1948 U19
۱۲
۲
CSM Slatina U19
Finished
۱۲:۳۰
Russia
FNL 2, Division B, Group 2
FK Spartak Moscow II
۲
۲
Dinamo Moscow II
Finished
۱۲:۳۰
Zenit St Petersburg II
۲
۱
Dynamo Vologda
Finished
۱۴:۳۰
Rodina Moscow
۲
۰
Dinamo Saint-Petersburg
Finished
۱۴:۳۰
Znamya Truda OZ
۲
۱
FC Tver
Finished
۱۵:۳۰
FK Baltika Kaliningrad
۰
۰
FK Yenisey Krasnoyarsk II
inprogress
۱۷:۳۰
Germany
Oberliga Bremen
Geestemunde
۳
۲
TuS Komet Arsten
Finished
۱۲:۳۰
Romania
Liga IV
CSC Avantul Maneciu
۱
۰
CSO Comarnic
Finished
۱۱:۳۰
Spain
Segunda Federacion Women
Levante B (W)
۳
۲
CD Femarguin (W)
Finished
۱۱:۳۰
Cordoba (W)
۳
۰
Elche CF (W)
Finished
۱۲:۳۰
Real Madrid B (W)
۰
۰
Balears FC (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Australia
Queensland Premier League 2
Ipswich Knights
۰
۰
Pine Hills
Finished
۱۰:۰۰
Mexico
Liga Premier Serie A, Group 1
Los Cabos United
-
-
Mexicali FC
Finished
۰۶:۳۰
Brazil
Campeonato Rondoniense
Uniao Cacoalense RO
-
-
Ji-Parana
Finished
۰۲:۳۰
Aruba
Aruban Division di Honor
SV River Plate
۱
۶
SV Dakota
Finished
۰۲:۰۰
Sweden
2. Division Norrland
IFK Oestersund 1906
۲
۲
Lulea IFK
Finished
۱۴:۳۰
Uzbekistan
Uzbekistan Cup
Qiziriq FC
۱
۱
FC Bunyodkor
Finished
۱۵:۰۰
Navbahor Namangan
۲
۱
Andijan
Finished
۱۵:۰۰
PFK Dinamo Samarkand
۳
۳
Nasaf Qarshi
Finished
۱۵:۰۰
England
National League - Northern Premier Division Women
Burnley (W)
۲
۰
Liverpool Feds LFC (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Stoke City (W)
۲
۱
West Bromwich Albion (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Wolverhampton (W)
۰
۲
Nottingham Forest (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Tajikistan
Vysshaya Liga
Regartadaz Tursunzoda
۰
۰
FK Khujand
inprogress
۱۶:۳۰
Norway
2. Division Avd. 1
Jerv
۱
۰
IL Hodd Ulsteinvik
inprogress
۱۶:۳۰
Zanzibar
Mapinduzi Cup
Zimamoto SC
۰
۱
New King
inprogress
۱۶:۳۰
Mozambique
Mocambola
Costa Do Sol
۲
۱
Black Bulls Maputo
inprogress
۱۶:۳۰
South Africa
1st Division
Orbit College
۱
۱
MM Platinum NB La Masia
inprogress
۱۶:۳۰
Pretoria Callies
۲
۰
Hungry Lions FC
inprogress
۱۶:۳۰
Greece
Gamma Ethniki, Group 3
AER Afantou
۰
۰
G.A.S. Ialysos 1948
inprogress
۱۶:۳۰
Tanzania
First Division
Cosmopolitan FC
۱
۰
Stand United
inprogress
۱۶:۳۰
San Marino
Campionato
AC Libertas
۰
۱
SS Pennarossa
inprogress
۱۶:۳۰
Italy
Serie D, Girone C
Asd Atletico Castegnato
۰
۲
U.C. Montecchio Maggiore
inprogress
۱۶:۳۰
SSD Treviso FBC 1993
۲
۰
APC Chions
inprogress
۱۶:۳۰
Portogruaro
۱
۱
ACD Campodarsego Calcio
inprogress
۱۶:۳۰
Cjarlins Muzane
۲
۰
Bassano Virtus 55 ST
inprogress
۱۶:۳۰
Mestre
۲
۰
Mori Santo Stefano
inprogress
۱۶:۳۰
Breno
۲
۲
Montebelluna
inprogress
۱۶:۳۰
Este
۰
۰
AC Dolomiti Bellunesi
inprogress
۱۶:۳۰
Belgium
Second Amateur Division VFV A
Eendracht Aalst
۲
۰
KVK Ninove
inprogress
۱۶:۳۰
Cercle Brugge II
۱
۰
KRC Harelbeke
inprogress
۱۶:۳۰
Cyprus
Cyprus Women Cup
Lefkothea Latsion (W)
۱
۰
Aris Limassol (W)
inprogress
۱۶:۳۰
England
National League - Division One Midlands Women
Loughborough Lightning (W)
۰
۰
Sheffield FC (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Boldmere St. Michaels (W)
۲
۰
Solihull Moors (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Uruguay
Segunda Division
Juventud Piedras
۲
۰
Sud America
inprogress
۱۶:۳۰
Cerrito CS
۱
۰
Colon FC
inprogress
۱۷:۳۰
Albania
Kategoria e Pare
KS Kastrioti Kruje
۰
۰
KS Burreli
inprogress
۱۶:۳۰
FK Vora
۰
۰
Tomori Berat
inprogress
۱۶:۳۰
KS Lushnja
۰
۰
KS Besa Kevaje
inprogress
۱۶:۳۰
KS Flamurtari Vlore
۱
۱
Af Elbasani
inprogress
۱۶:۳۰
Apolonia Fier
۱
۰
KS Bylis Ballsh
inprogress
۱۶:۳۰
Turkey
3. Lig Grp. 3
1922 Konyaspor (Anadolu Selcukluspor)
۰
۰
Fatsa Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
Akhisar Belediye GS
۲
۶
Erbaaspor
Finished
۱۵:۳۰
Italy
Serie D, Girone D
ASD Victor San Marino
۱
۰
Imolese Calcio
inprogress
۱۶:۳۰
Lentigione Calcio
۱
۱
AC Prato
inprogress
۱۶:۳۰
Ravenna Calcio
۱
۰
Asd Calcio Certaldo
inprogress
۱۶:۳۰
Mezzolara
۱
۱
Sammaurese
inprogress
۱۶:۳۰
Sangiuliano City Nova
۲
۰
Fanfulla Cavenago
inprogress
۱۶:۳۰
Athletic Carpi FC 1909
۰
۱
AC Forli
inprogress
۱۶:۳۰
Aglianese
۰
۱
SCD Progresso
inprogress
۱۶:۳۰
Italy
Serie D, Girone I
Vibonese Calcio
۰
۰
ASD Siracusa Calcio 1924
inprogress
۱۶:۳۰
ASD Sancataldese
۲
۰
Igea Virtus Barcellona
inprogress
۱۶:۳۰
USD Ragusa
۰
۱
Nuova Gioiese
inprogress
۱۶:۳۰
ASD Castrovillari Calcio
۰
۰
Portici 1906
inprogress
۱۶:۳۰
Locri 1909
۱
۱
La Fenice Amaranto Reggio Calabria
inprogress
۱۶:۳۰
Italy
Serie D, Girone H
ASD Nardo Calcio
۰
۰
Rotonda Calcio
inprogress
۱۶:۰۰
Fidelis Andria 1928
۱
۰
Manfredonia Calcio 1932
inprogress
۱۶:۳۰
Citta di Fasano
۰
۲
Santa Maria Cilento
inprogress
۱۶:۳۰
Martina Calcio 1947
۱
۰
Barletta 1922
inprogress
۱۶:۳۰
USD Palmese 1914
۲
۱
Gelbison Cilento SSD
inprogress
۱۶:۳۰
Team Altamura
۰
۰
Citta di Gallipoli
inprogress
۱۶:۳۰
Norway
U19 Cup
Oppsal IF U19
۱
۳
Nordstrand U19
Finished
۱۵:۳۰
Romania
Liga 2 Women
Vulpitele Galbene Roman (W)
۱
۲
CS Vasas Odorheiu Secuiesc (W)
Finished
۱۵:۳۰
England
National League - Southern Premier Division Women
Ipswich Town (W)
۴
۲
Cardiff City (W)
Finished
۱۵:۳۰
Billericay Town FC (W)
۱
۰
Plymouth Argyle (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Hashtag United (W)
۰
۰
Chatham Town (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Russia
Premier League Women
Krasnodar FK (W)
۲
۱
Chertanovo Moscow (W)
Finished
۱۵:۳۰
Switzerland
1. Liga Classic Grp. 1
Yverdon Sport FC II
۴
۲
FC La Chaux De Fonds
Finished
۱۵:۳۰
Sweden
Elitettan Women
IFK Kalmar (W)
-
-
Malmo FF (W)
Finished
۱۵:۳۰
Lidkopings FK (W)
-
-
Sundsvall (W)
Finished
۱۵:۳۰
Croatia
U19 League
NK Mladost Zdralovi U19
۰
۳
Kustosija U19
Finished
۱۵:۳۰
Turkey
3. Lig Grp. 1
Talasgucu Belediyespor
۲
۱
Artvin Hopaspor
Finished
۱۵:۳۰
Inegol Kafkas Genclikspor
۳
۱
Tarsus Idman Yurdu
Finished
۱۵:۳۰
Yeni 52 Orduspor
۳
۳
Kucukcekmece Sinop Spor
Finished
۱۵:۳۰
Kepez Belediye Antalya
۲
۳
Ayvalikgucu Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
Malta
Challenge League
Zurrieq
۱
۴
Saint Patrick FC Zabbar
inprogress
۱۵:۳۰
Zejtun Corinthians FC
۰
۱
Swieqi United FC
Finished
۱۵:۳۰
Netherlands
Tweede Divisie
ADO '20
-
-
Almere City
Cancelled
۱۵:۳۰
ADO '20
-
-
Almere City
Cancelled
۱۵:۳۰
ADO '20
۱
۱
Almere City Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Mauritania
Division 1
ASAC Concorde
-
-
AS Douanes
بازی شروع نشده است
۲۳:۲۰